Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Boş Sınıf

+18
Anahi Colucci
Reese Hilary Garcia
Hermione Granger
Shakira Weasley
Nickholas Ryan Scofield
Lisa Mina Lysse
Clarie Jane D. Reeser
Pheobê Jane Weasley
Sea Luna Lovegood
Melissa Amy Armstrong
Emma Spinley
Carter R. Schwetzen
Fred Tom Weasley
Bill C.Weasley
G.Tarja Grenier
Harry Potter
Jiména W. L'moné
Pelin V. Karahan
22 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 17, 18, 19
YazarMesaj
Jiména W. L'moné
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
Jiména W. L'moné

Kadın
Savaş Tarafın : Bilmiyorum XX YARDIM EDİN!!
Aile : LiMon XD
RP Partneri : WaNted XD
Ruh Halin : Boş Sınıf - Sayfa 19 Kimsesiz
Tuttuğu Büyücü Takımı : Boş Sınıf - Sayfa 19 Slytherin_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Boş Sınıf - Sayfa 19 Left_bar_bleue40/100Boş Sınıf - Sayfa 19 Empty_bar_bleue  (40/100)
Uçuş Hızı:
Boş Sınıf - Sayfa 19 Left_bar_bleue0/0Boş Sınıf - Sayfa 19 Empty_bar_bleue  (0/0)

Boş Sınıf - Sayfa 19 Empty
MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimePaz Ocak 13 2008, 18:08

"Gidelim... Aşkım"
Ne garip kelime bu diye düşündü Samara ama hoşuna gitmişti! Aşkım... Aşkım...Aşkıım .
Fred Tom Weasley
Gryffindor 3. sınıf Öğrencisi
Gryffindor 3. sınıf Öğrencisi
Fred Tom Weasley

Erkek
Savaş Tarafın : Londra
Aile : Weasley
RP Partneri : Y.O.K

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Boş Sınıf - Sayfa 19 Left_bar_bleue0/0Boş Sınıf - Sayfa 19 Empty_bar_bleue  (0/0)
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimePaz Ocak 13 2008, 18:10

Tom ayağa kalkıp Samara'nın elini tuttu ve birlikte sınıftan çıktılar...
Anahi Colucci
BANLI!!
BANLI!!
Anahi Colucci

Kadın
Savaş Tarafın : Fransa
Aile : Colucci
RP Partneri : İstemiyorum!!!

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeC.tesi Ocak 26 2008, 16:31

Sınıftan birilerinin çıktığını gördü Anahi. Şarkı söylemek için yalnız kalması gerekiyordu. Sesi çok güzeldi ama kimse dinlemez deyip tek başına sölemeye karar verdi. Başladı. Gözlerini kapadı ve kendini bir dans pistinde gibi düşündü. En sevdiği şarkıyı Dans eşliğinde sölüyordu. Uçuyordu, sanki bulutların üzerindeydi. Derken bir ses ile irkildi. Bu bir alkış sesiydi. Arkaya döndü...
Roberta Colucci
Ravenclaw 2. Sınıf Öğrencisi
Roberta Colucci

Kadın
Savaş Tarafın : ZaY
Aile : Colucci Ailesi
RP Partneri : Harry Simpson

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeC.tesi Ocak 26 2008, 18:50

Ashley onu alkışladı çünkü sesi çok güzeldi.Ona "sesini çok beğendim.Mrb anahi nasılsın ben yeniyim buralarda ilkez seninle konuşuyorum"diyerek gülümsedi.
Anahi Colucci
BANLI!!
BANLI!!
Anahi Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeC.tesi Ocak 26 2008, 18:54

''Gerçekten mi? Sesimi gerçekten beğendin mi?'' der heyecanla. Bu okuldan kimse duymamıştır sesini şimdiye kadar. iltifat almayıda çok sever.

''Peki ya senin sesin nasıl bi şarkı söyler misin?'' der Anahi. Merak etmiştir sesini. Güzel bir sesten iyi anladıysa eğer onun kulağının iyi olduğunu düşünmüştür.
Roberta Colucci
Roberta Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeC.tesi Ocak 26 2008, 18:57

"Peki söylüyorum"der ve bir şarkı söylemeye başlar.Aslında onunda sesi güzeldir.Ama şimdiye kadar hiç şarkı söylememiştir.Karşısındakinin ne söyleyeceğini merakla beklemektedin.Gerçektende onun sesini çok iyi bulmuştur.
Anahi Colucci
BANLI!!
BANLI!!
Anahi Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeC.tesi Ocak 26 2008, 19:11

Anahi büyülenmiş gibiydi. Daha önce bu kadar güzel bir ses duymamıştı. Ashley şarkısını bitirdikten sonra alkışladı ve ''Süpersinn!!!'' dedi.

''Sesin gerçekten çok ama çok güzel bence bu yeteneğini geliştirmelisin.'' der Anahi.
Roberta Colucci
Roberta Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeC.tesi Ocak 26 2008, 19:12

Ashley çok heyecanlanmıştı "nasıl geliştirmeliyim sence"diyerek gülümsedi.
Anahi Colucci
BANLI!!
BANLI!!
Anahi Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeC.tesi Ocak 26 2008, 19:18

''Eğer okulumuzda böyle bir bölüm ya da ders bulunsaydı olabilirdi. Ama malesef yok!'' der ve dudaklarını büker.

Ashley çok güzel bir kızdı. Kanı kaynamıştı birden ona. İyi bir arkadaş olacağını sezmişti. Anahi; '' Olsun! Bizde her gün buraya gelir sanki yarışma varmış gibi hem söz yazarız hemde söyleriz olmaz mı?'' der...
Roberta Colucci
Roberta Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeC.tesi Ocak 26 2008, 19:27

Ashley gülümseyerek "Evet olabilir yaparız."Ashley Anahiyi çok sevmişti.Onu artık arkadaş olarak görüyordu.İçinden"Acaba oda benimle arkadaş olur mu?"diye bir soru geçti.
Anahi Colucci
BANLI!!
BANLI!!
Anahi Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeC.tesi Ocak 26 2008, 19:54

''Ben odama gidiyorum. Çok uykum var kusura bakma. İstersen beraber gidelim? '' der Anahi.
Angel Emilie Armstrong
Gryffindor Sınıf Başkanı
Gryffindor Sınıf Başkanı
Angel Emilie Armstrong

Kadın
Savaş Tarafın : Ölüm Yiyen
Aile : Armstrong!
RP Partneri : ♥ღBiri gider,biri gelir!ღ♥

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimePtsi Nis. 07 2008, 20:07

Angel okulu keşfedeyim derken okulda kaybolmuştu.Ortalıkta nereye gittiğini bilmeden dolaşırken merakını sövüyordu.Bir süre sonra aralık bir kapı dikkatini çekti.İçeride çok ışık vardı.Angel gizemli şeyleri sevdiği için odaya daldı.Koskoca ve bomboş görünen odada sadece altın işlemeli bir ayna vardı.Angel kendini izlemeyi çok sevdiği için aynaya yaklaştı.Ama aynaya yaklaştığında gördüğü şey sütun gibi bacaklarıyla,manken gibi vücuduyla Lord Voldemort'un yanında duran bir baş ölüm yiyendi.Angel kızın elinde kupa olduğunu görünce dikkatlice baktı.Kupanın üzerinde "Okul Birincisi-Angel Keira Knightley" yazıyordu.Angel gözlerine inanamadı.Yere çöküp bu güzel görüntüyü izlemeye devam etti.
Josh Holloway
Josh Holloway

Erkek
Savaş Tarafın : Godric's Hallow
Aile : Şimdilik Yok desem yalan olur
RP Partneri : Yok

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23 2008, 12:44

Ne yapsam ve nereye gitsem diye düşünürken koridorlarda resmen kaybolmuştu.O anda içini öyle bir korku sarmıştı ki sanki okulun kasvetli duvarlarından birkaç yaratık çıkıp onu kavrayacaktı ve sonu gelmeyen,uçsuz bucaksız derinliklere atacaktı.Bunları düşünürken kulaklarına dolan kelimeler ritmik bir şekilde atan kalbinin hızlanmasına ve aklına birçok soru gelmesine neden oldu."Şu birinci sınıfa bak ne kadar korkak"Duyar duymaz aklına birçok soru geldi.Bunlar bana zarar vermez herhalde?Benim evime gitmem lazım sanırım?Hogwarts'dan ayrılmak için elinden geleni yapardı.Kaçma planları kurarken kulaklarına ritmik bir şekilde dolan ikinci kelimelerle aklındaki sorular uçup gitmişti."Ne kadar tatlı bir öğrenci."Kendine bir cesaret yüklendi ve ilk gördüğü kapıdan içeriye daldı.Ortam tenhaydı.İçeride tahtadan yapılmış birkaç sıra vardı.Büyü çalışmak için uygun bir yerdi.Ama büyü bilmiyordu ki.Odanın pencerelerinden sızan ve gözleri kamaştıran güneş ışığı odaya ayrı bir hava katıyordu.
David Kevin Malfoy
Hogwarts Müdür Yardımcısı
David Kevin Malfoy

Erkek
Savaş Tarafın : Death Eaters
Aile : Malfoy
RP Partneri : aranmıyor!
Tuttuğu Büyücü Takımı : Boş Sınıf - Sayfa 19 Ravenclaw_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Boş Sınıf - Sayfa 19 Left_bar_bleue100/100Boş Sınıf - Sayfa 19 Empty_bar_bleue  (100/100)
Uçuş Hızı:
Boş Sınıf - Sayfa 19 Left_bar_bleue100/100Boş Sınıf - Sayfa 19 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23 2008, 12:57

Hogwarts açılalı daha yeni olmuşken, boş sınıfın kordirondan geçen David, içeride birini olduğu hissine kapıltı. "Muhtemelen bir öğrencidir." diye geçirdi içinden ve yavaşça boş sınıfın kapısını aralayında yanılmadığını anladı. çünkü içerdeki cüppesine bakılırsa Ravenclaw'lı bir öğrenciydi. Yavaşça yanına geldi ve:

"Sanırım yenisin, seni daha önce gördüğümü sanmıyorum. Boyuna da bakılırsa... Evet evet, yeni olmalısın... Söyle bakalım, adın ne senin?"

diye sordu Ravenclaw'lı erkek öğrenciye eliyle omzunu sıvazlayarak ve beklemeye başladı.
http://sihir-akademisi.turkforumpro.com/
Josh Holloway
Josh Holloway

Erkek

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23 2008, 13:04

Boş sınıfın kasvetli havasında asası elinde hazır aklına bir büyü gelir mi diye beklemeye koyuldu.Bir büyü kitabı olsaydı elinde onun için hiçte fena olmazdı.Gerçi pencereden sızan güneş ışığının üzerinde dans ede ede gelen rüzgar kendi kendine büyü kitabının yapraklarını çevireceğinden kitap okunmaz hale gelirdi.Büyü kitabı yerine büyü bilen biri gelse de iyi olurdu.Ama bu gerçekten küçük bir ihtimaldi.Profesör olsa;derslere hazırlanıyorlardı.Öğrenci olmasını pek istemezdi.Bir profesör gelirse iyi olur diye geçirirken kapı birden açıldı.İçeriye uzun boylu ve yakışıklı bir profesör girdi.İçerideki korku seslerini duymuş olmalıydı.Biraz onu süzdükten sonra boyuna ve cüppesine baktı.Ardından sıcakkanlı bir sesle:"Sanırım yenisin, seni daha önce gördüğümü sanmıyorum. Boyuna da bakılırsa... Evet evet, yeni olmalısın... Söyle bakalım, adın ne senin?"dedi.Bu tepki karşısında biraz şaşırdı ve göz kapaklarını yukarıya kaldırıp kaşlarını çatarak:"Adım Josh"demekle yetinebildi.
Angel Emilie Armstrong
Gryffindor Sınıf Başkanı
Gryffindor Sınıf Başkanı
Angel Emilie Armstrong

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23 2008, 13:05

OUT: Hop içeride ben varım insan bir görür yahu Very Happy
David Kevin Malfoy
David Kevin Malfoy

Erkek
Savaş Tarafın : Death Eaters
Aile : Malfoy
RP Partneri : aranmıyor!
Tuttuğu Büyücü Takımı : Boş Sınıf - Sayfa 19 Ravenclaw_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23 2008, 13:09

Adının Josh olduğunu söyleyen Ravenclaw'lı çocuk, nedense David'in kalbinde bir yer edinmişti. Akıllı olduğunu binasından da belli eden Josh, belli ki biraz şaşırmıştı. Ne de olsa David bir profesördü ve öğrenciye gayet yakın davranmıştı. Sohbetin birazcık daha genişlenemsini umarak:

"Eee, nasılsın Josh? Hogwarts'a alıştığını umuyorum ki, burda olman bunu doğruluyor sanırım."

dedi gülümseyerek ve hemen ardından öğrenciye göz kırptı. Gözü birden köşedeki Gryffindor'lu kıza ilişti. Eskiden David'de bir Gryffindor'luydu ve kızın Gryffindor'lu olması pek bir ilgisini çekmişti. Kıza bakarak:

"Sen de yeni olmalısın."

dedi.
http://sihir-akademisi.turkforumpro.com/
Josh Holloway
Josh Holloway

Erkek

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23 2008, 13:10

out:ne bileyim göemedim(biz sevgili olmamış mıydık profiline yazsana)aradan bir yerden çık istersen saklanmış ol ben içeri girince sürpriz yapmak için onun gibi birşey işte.
Angel Emilie Armstrong
Gryffindor Sınıf Başkanı
Gryffindor Sınıf Başkanı
Angel Emilie Armstrong

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23 2008, 13:15

Out: Doğumtahihi sorunundan dolayı profiller değişmiyor.Hem biz rp'de şimdi tanışacağız

Angel aynadaki yansımasına bakarak o günün hayallerini kurmaya dalmıştı.Tam hayallerinin en zevkli kısmını görmeye başlamıştıki bir sesle irkildi.Asasını hızlı bir şekilde kavrayarak arkasını döndü.Ama karşısında bir profesör ve yakışıklı bir Ravenclaw öğrencisi vardı.Angel hiç utanmadan asasını indirdi."Evet yeniyim.Sizde Profesör David olmalısınız vee... siz kimdiniz?" dedi yakışıklı çocuğa hayranlıkla bakarak.
Josh Holloway
Josh Holloway

Erkek

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Boş Sınıf   Boş Sınıf - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Nis. 23 2008, 13:16

Profesöre alttan alttan bakarak şaşırmış bir vaziyette hayali büyü kitabını karıştırıyordu.Profesör sıcakkanlı bir sesle:"Eee, nasılsın Josh? Hogwarts'a alıştığını umuyorum ki, burda olman bunu doğruluyor sanırım."dedi.Aslında pek alışamamıştı.Hatta hiç alışamamıştı.Duvarlar kaldığı beş günden beri üstüne üstüne yürüyor,göl kenarındaki ağaçlar aralarında fısıldaşıyor ve profesörler delirmiş gözlerle bakıyor gibiydi.Ama bu profesör gayet sıcakkanlıydı.Ağzını konuşmak için iki kez oynatacakken içeriden mırın kırın eden bir Gryffindor öğrencisi çıktı.Şu an büyük bir pot yaşanmıştı.Sevgilisiydi.Keira.Profesöre hiçbir şey belli etmemek için gözlerini ondan kaçırdı.Profesörde iç geçirerek sevgilisine sıcakkanlılıkla:"Sen de yeni olmalısın."dedi.Sevgilisi cevap vermeden önce hemen:"Ehh bende biraz alıştım"dedi.

edit:çıkmam lazım siz devam edin ben yazarım Very Happy

Boş Sınıf
19 sayfadaki 19 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 17, 18, 19
 Similar topics
-