Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Quidditch Takımlarına Alımlar

+12
Aldorion Fort Dleapart
Onegmus O. Simpson
Eliana Lia B'Lady
Gabriella Montez
Pénolopé Tiffany Weasley
Onur Kırış Karahan
Angel Emilie Armstrong
Melis Özen
Nickholas Ryan Scofield
Pelin V. Karahan
Melissa Lilith Armstrong
David Kevin Malfoy
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Sheila Garcia
Hogwarts Şifacısı
Hogwarts Şifacısı
Sheila Garcia

Kadın
Savaş Tarafın : Savaştan değil barıştan yanayım.
RP Partneri : Kalbime giden yol rpden geçer :)
Ruh Halin : Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Bahahaha
Tuttuğu Büyücü Takımı : Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Slytherin_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Uçuş Hızı:
Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29 2008, 19:35

karışmak gibi olmasın ama örnek rp en az 7 satır olacak diyor.
https://hogwarts-rpg.all-up.com/lejant-f48/angela-sg-merkel-t1888
Pelin V. Karahan
Hogwarts Müdüresi, Hufflepuff Bina Sorumlusu
Pelin V. Karahan

Kadın
Savaş Tarafın : Tarafsız!
Aile : KARAHAN
RP Partneri : ~James Compton~
Ruh Halin : Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Asik
Tuttuğu Büyücü Takımı : Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Hufflepuff_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Uçuş Hızı:
Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29 2008, 20:33

Söylemene gerek yoktu ama yinede sağol canım evet 7 satırdan az kabul edilmez..
https://hogwarts-rpg.all-up.com/lejant-f48/pelin-v-karahan-hogwar
Blossom Powerpuff
Hufflepuff 1.sınıf öğrencisi
Blossom Powerpuff

Kadın
Savaş Tarafın : BEŞİKTAŞ!!
Ruh Halin : Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Sicak
Tuttuğu Büyücü Takımı : Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Hufflepuff_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 04 2008, 14:06

Ad Soyad:Blossom Powerpuff
Mevki:kovalayıcı veya kaptan
Bina:hufflepuff
Örnek Rp(En az 7 satır):

Blossom'ın içi o gün dolup taşıyordu. Çünkü o gün takım seçmeleri vardı. Blossom dönemin başından beri bunu bekliyordu.Hufflepuff için her şeyi yapmaya hazırdı. Sevgili binası Hufflepuff'un kupasını kendi elleriyle kaldırmak istiyordu. Seçmelere gitmeden önce aynanın karşısına geçip küçük bir prova yaptı.
-Merhaba ben Blossom Powerpuff. Hufflepuff'ın takımına girmek istiyorum.
Yol boyunca bu iki cümleyi tekrarlayarak seçmelerin yapılacağı salona geldi.
-Merhaba ben Blossom Powerpuff. Hufflepuff'un takımına girmek istiyorum. Mevkiim takım kaptanı veya kovalayıcı olursa çok sevinirim efendim.
Blossom görevliye bir papağan gibi önceden çalıştığı cümleleri sıralayıvermişti.Dili tutulmamış veya söyleyeceği şeyleri unutmamıştı. Bu da iyiye işaretti.Ve sıra görevlinin vereceği o kritik cevaba gelmişti.
-Seni sevdim Blossom. Hufflepuff'a faydalı olacağını düşünüyorum. Bu yüzden seni kaptan yapıyorum. Haydi bakalım maçlrda iyi şanslar.
Blossom mutuluktan uçuyordu.Evet kararlıydı:Bu sene Hufflepuff şampiyon olacaktı...
Pelin V. Karahan
Pelin V. Karahan

Kadın
Savaş Tarafın : Tarafsız!
Aile : KARAHAN
RP Partneri : ~James Compton~
Ruh Halin : Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Asik

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 04 2008, 14:13

Alındın..
https://hogwarts-rpg.all-up.com/lejant-f48/pelin-v-karahan-hogwar
Blossom Powerpuff
Blossom Powerpuff

Kadın
Savaş Tarafın : BEŞİKTAŞ!!
Ruh Halin : Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Sicak

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 04 2008, 21:43

peki kaptan olabilir miyimm??? Very Happy
diloş
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor

Kadın
Savaş Tarafın : hogwarts

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 27 2008, 18:02

giny piglove griffindor vurucu kızıl
diloş
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor

Kadın
Savaş Tarafın : hogwarts

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 27 2008, 18:05

okey cheers çok teşekkür ederim mucukk... Smile
Alexander Almao
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Alexander Almao

Erkek
Savaş Tarafın : Felsefe Taşı
Ruh Halin : Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Sinsi
Tuttuğu Büyücü Takımı : Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Gryffindor_group

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 02 2009, 19:49

Alexander Almao / Tutucu

Yarışmanın başlamasına günler kala bende çok büyük sevinç başlamıştı belki kendimi o büyük stadta kanıtlarım diye hogwatrs benim için yeni bir başlangıç oldu...

Yarışmaya katılacak öğrenciler zeki ve sihir kabiliyeti uçuş yönü üstün olan öğrenciler alınacak olması benim işimi kolaylaştırıyordu kalbimde tık tık sesi hiç eksik olmamıştı sihir kongeyi ve müdüre hanım beni alırmı bu olağanüstü yarışmaya diye kendime teselli vermeye devam ettim artık sabrım kalmadı ve başvurumun kabül edilmesini istiyordum...

Sabah olmuştu karar bugün verilecekti karar günü benim için kader günü olup çıkmşıtı kader deyince kadere inanan birisiyimdir zatende ondan buradayım bilmiyorum karar nasıl olacak benide etkilemeye başlamıştı...

Yeterince hazırmıyım ona müdür ve sihir konseyi karar verecek...
Alexander Almao
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Alexander Almao

Erkek
Savaş Tarafın : Felsefe Taşı
Ruh Halin : Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Sinsi
Tuttuğu Büyücü Takımı : Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Gryffindor_group

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 02 2009, 20:59

Adım Ve Soyadım: Alexander Almao
Mevki: Uçucu
Örnek Rp:

Benim yanımda 2 kişi vardı büyücülük tarihinin en önemli 4. yarışması yapaılacaktı bende katılmak istiyorum dedim ve başvuru yaptım benim gibi binlerce büyücü öğrenci hep başvuru yaptı umarım benim başvurum kabül edilir...

Quidditch Takımlarına Alımlar
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Quidditch Malzemeleri