Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~~Sidney Amy Lysse~~

2 posters
YazarMesaj
Clarie Jane D. Reeser
Gryffindor 3. sınıf Öğrencisi
Clarie Jane D. Reeser

Kadın
Savaş Tarafın : En karanLık En Ateşli YerlerDen ;)
Aile : POTTER...
RP Partneri : HYR YOK...
Ruh Halin : ~~Sidney Amy Lysse~~ Bezgin

Bilgiler
Büyücü Gücü:
~~Sidney Amy Lysse~~ Left_bar_bleue10/100~~Sidney Amy Lysse~~ Empty_bar_bleue  (10/100)
Uçuş Hızı:
~~Sidney Amy Lysse~~ Left_bar_bleue0/0~~Sidney Amy Lysse~~ Empty_bar_bleue  (0/0)

~~Sidney Amy Lysse~~ Empty
MesajKonu: ~~Sidney Amy Lysse~~   ~~Sidney Amy Lysse~~ Icon_minitimePtsi Ocak 07 2008, 22:06

Ad: Sidney Amy
Soyad: Lysse

Meslek: Öğrenci
Örnek Rp:

Amy her zaman olduğu gibi yeni aldığı Sihir Tarihi kitabını inceliyordu. Sihir Tarihi'nin sıkıcı olduğunu düşünen bir sürü öğrenci vardı. Ama Amy buna katılmıyordu. Çünkü ilk öğrendiği hogwarts'ın tarihini öğrenmek hoşuna gitmişti. Bu kitabı incalediktan sonra Kehanet Kitabına Geçmişti. Kehanet çok sevilen derslerden birisiydi. Amy'de çok seviyordu bu dersi. Bunu tam incelerken içeriye kardeşi geldi. Ama bu defa kapıyı tıklamıştı. Sidney " Yine kitap mı istiyecek benim küçük tontonum?" diye sordu. İkisi birden gülmeye başladılar. Rihanna'nın suratındaki gülümseme birden ciddileşti. Sidney onun kızdığını anlamıştı. "Tamam, sakin ol bakalım küçük tonton." dedi. Ah.. Yine küçük tonton kaçmıştı ağzından...
"Rihanna dur lütfen sakın..." diye çığlık attı. Onu gıdıklayacağını biliyordu. Rihanna Sidney'in peşinden koşarken Sidney yere düştü. " Ahh.. Tam zamanıydı. Rihanna lütfen sakın böyle bir şey deme." dedi. "Ayrıca sende bana Sid derken seni sadece uyarmıştım. Böyle yapmamıştım" dedi Amy kızgınlıkla. Ama Rihhana dinlemeyip Sidney'i mosmor edinceye kadar gıdıkladı......
http://www.hogwarts.niceboard.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~~Sidney Amy Lysse~~   ~~Sidney Amy Lysse~~ Icon_minitimePtsi Ocak 07 2008, 22:11

-Yorum-
1.Betimleme yok.
2.Olay basit geçilmiş.
3.Yazım hataları az var.
4.En az iki renk kullanman gerekiyor.Konuşmalar bir renk anlatım bir renk.Bunu çoğaltabilirsin.
5.Paragraf başı yapman iyi olur.
Sonuç:
Rp derslerine katılman gerekiyor gibi görünüyor ama bir kez daha denemeni istiyorum.Boş bir zamanında bir rp daha yaz.Ona göre tekrar değerlendireceğim.
Clarie Jane D. Reeser
Clarie Jane D. Reeser

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
~~Sidney Amy Lysse~~ Left_bar_bleue10/100~~Sidney Amy Lysse~~ Empty_bar_bleue  (10/100)
Uçuş Hızı:
~~Sidney Amy Lysse~~ Left_bar_bleue0/0~~Sidney Amy Lysse~~ Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: ~~Sidney Amy Lysse~~   ~~Sidney Amy Lysse~~ Icon_minitimePtsi Ocak 07 2008, 22:18

Tamam... yeni konu mu aççam
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~~Sidney Amy Lysse~~   ~~Sidney Amy Lysse~~ Icon_minitimePtsi Ocak 07 2008, 22:19

Buradan devam edebilirsin canımSmile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~~Sidney Amy Lysse~~   ~~Sidney Amy Lysse~~ Icon_minitimePtsi Ocak 07 2008, 22:19

Bana göre aceleye gelmiş bir rp betimlemelere uğraş ve bir konu bul. Zaten Hazal yeterince konuşmuş bana bir şey kalmıyor Very Happy
Clarie Jane D. Reeser
Clarie Jane D. Reeser

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: ~~Sidney Amy Lysse~~   ~~Sidney Amy Lysse~~ Icon_minitimePtsi Ocak 07 2008, 22:27

Tamam yaa iki kişinin destan yazmasına gerek yoktu. Yazcam en kısa zamanda....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~~Sidney Amy Lysse~~   ~~Sidney Amy Lysse~~ Icon_minitimeÇarş. Ocak 09 2008, 14:04

Şimdi burda bana hakaret ediyorsun.Kısa da uzun da olabilir.Ama uzun rplerde içerik daha güzel olur.Sana gelip de destan yaz demedim.Yanlış anlamışsın.Bu düşünceyle bence ders alman gerekiyor.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~~Sidney Amy Lysse~~   ~~Sidney Amy Lysse~~ Icon_minitimeÇarş. Ocak 09 2008, 17:49

Katılıyorum.
Burak Potter
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Burak Potter

Erkek
Savaş Tarafın : İstanbul
Aile : yok
RP Partneri : Sarah Black

MesajKonu: Geri: ~~Sidney Amy Lysse~~   ~~Sidney Amy Lysse~~ Icon_minitimePtsi Ocak 14 2008, 19:04

Burak o sırada Bitkibilim profesörüyle konuşurken Sarah'ı gördü. Sonra Sarah ona dediki:
Profesörle ne konuştun?
Şeyy... Aslında ben profesöre böcekyiyen i nasıl besleyebileceğimi sordum.

(olmuşmu olmuşmu hızlı cvp verin!)
Clarie Jane D. Reeser
Clarie Jane D. Reeser

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: ~~Sidney Amy Lysse~~   ~~Sidney Amy Lysse~~ Icon_minitimeC.tesi Nis. 26 2008, 23:14

ben vereyim (kızmayın nolur duramayacağım)

benimkisindende kısa bir rp olmuş...

~~Sidney Amy Lysse~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» evangeline lysse
» Flora Lysse
» ...*...Emilie Lysse...*...