Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chester Bennin

YazarMesaj
Uniq Fire
Slytherin 2. Sınıf Öğrencisi
Slytherin 2. Sınıf Öğrencisi
Uniq Fire

Erkek
Savaş Tarafın : Londra
Aile : Yok
RP Partneri : İstemiyorum..
Ruh Halin : Chester Bennin Seytani
Tuttuğu Büyücü Takımı : Chester Bennin Ravenclaw_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Chester Bennin Left_bar_bleue0/0Chester Bennin Empty_bar_bleue  (0/0)
Uçuş Hızı:
Chester Bennin Left_bar_bleue0/0Chester Bennin Empty_bar_bleue  (0/0)

Chester Bennin Empty
MesajKonu: Chester Bennin   Chester Bennin Icon_minitimePerş. Şub. 21 2008, 22:03

-Chester göl kenarında gezerken gözüne bişiy batıyordu hassas gözleri uyuşturulmuş gibi olmuştu.Biraz başını kaldırdığında parlak güneşi fark etti.Chester ellerini cebinden çıkararak bir "ahh" çekti.Geçmişi özledi bir anda.İçinden bir şeyleri atmak istedi göl kenarının etkileyici manzarası üzerine yere eğildi elini soktu toprağın içerisine eline hassa yumuşak sabun kadar kaygan taş,kabuk ve biraz kum geldi.Kabuğa gülümseyerek baktı içinden "yumuşak şey,keşke senin kadar hassas biri olabilsem"dedi.Sonra kabuğu cebine atarak taşı aldı bir şeyler atmak istiyordu denize doğru hızlı bir şekilde taşı attı taş denizin üzerinde 6 takla atarak güneşe doğru yollandı sanki.Etrafta kimse yoktu Chester derin derin nefes alarak veriyordu.Kendisini boğuluyor gibi hissetti bir an.Gözlerini yumarak hanisilasyon gördüğünü sanmaya çalıştı gözlerini açtığında derin nefeslerinden eser kalmamıştı.Ortak salona gelme saati geldiğinde Chester başını kaldırarak "bekle beni Hogwarts ben geliyorum"diyerek Hogwarts'ın büyük kapısına doğru koştu.
Misafir
Misafir

Chester Bennin Empty
MesajKonu: Geri: Chester Bennin   Chester Bennin Icon_minitimePerş. Şub. 21 2008, 22:07

Çok güzel bir rp. Betimlemeler gayet güzel . Daha uzun olabilir . Senin gibi rp yapavı ilk defa görüyorum stilin çok değişik ama beyendim . Birileri ile konuşmalar yapsan daha uzun olur zamanla saha güzel yaparsın.

Chester Bennin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chester Bennin