Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

(¯`·._)(¯`·._) Binalara Verilen Puanlar(¯`·._)(¯`·._)

YazarMesaj
Misafir
Misafir

(¯`·._)(¯`·._) Binalara Verilen Puanlar(¯`·._)(¯`·._) Empty
MesajKonu: (¯`·._)(¯`·._) Binalara Verilen Puanlar(¯`·._)(¯`·._)   (¯`·._)(¯`·._) Binalara Verilen Puanlar(¯`·._)(¯`·._) Icon_minitimePaz Ocak 06 2008, 00:56

Ders Rp'si ve Ödev olmak üzere her ders kendi binanıza 200 puan kazandırma şansınız var.Dersler offline işlenecektir.Ders rp'si 100 puan üzerinden, ödev de aynı şekilde 100 üzerinden değerlendirilecek.Her dersten sonra ödev verilecektir.

Not: Şimdilik puanlar binalara gitmeyecek.Puan sistemi düzenlenince puanlar binalara verilecektir.Puan Sistemi yok.Olunca puanlar yeniden düzenlenecektir.

........1. SıNıFLaR..........

Binalara Giden Toplam Puanlar:

Gryffindor: 15 Puan
Ravenclaw: 18 Puan
Hufflepuff: 20 Puan
Slytherin: 0 Puan

1.Ders ^Ders Rpsi^

^Nicole Simpson ^ 20 Puan ^
Yorum : GAYET İYİ OLMUŞ CANIM.ASLINDA ÇOK DAHA İYİ YAZABİLİRSİN.AMA ÇOK İYİ BİR BAŞLANGIÇ.BENİM DERSİME VERDİĞİN İLK OFFLİNE DERS RP'Sİ.iLK OLARAK GERÇEKTEN HARİKA.30 ÜZERİNDEN 30 PUAN.

^ Jennifer Lana Lysse ^ 18 Puan ^
Yorum : CANIM, GAYET İYİ BİR RP.BAŞLANGIÇ İÇİN UYGUN.EN ÖNEMLİSİ OFFLİNE DERS RPSİ NASIL YAZILIR, BUNU KAVRAYABİLMİŞSİN.30 ÜZERİNDEN 18 PUAN.

^ David U. Potter ^ 15 Puan ^
Yorum : BAŞLANGIÇ İÇİN UYGUN DURUYOR.AMA RP'NDE BENİM SÖZLERİMDEN BAŞKA BİRŞEY PEK GÖREMEDİM.LÜTFEN KENDİ CÜMLELERİNE YER VERMEYE ÇALIŞ.HAYALGÜCÜNÜ KULLANIRSAN BENİM CÜMLELERİMİ KULLANMANA GEREK KALMAZ.30 ÜZERİNDEN 15 PUAN.

.........2. SıNıFLaR.........
Binalara Giden Toplam Puanlar:

Gryffindor: 24 Puan
Ravenclaw: 49 Puan
Hufflepuff: 0 Puan
Slytherin: 0 Puan

^ Harry Potter ^ 24 Puan ^
Yorum: Gerçekten başarılı bir rp.Kendi cümlelerin oldukça çok ve düzgün kullanmışsın.2. sınıflar için ideal bir rp.Oldukça iyi.Ama daha harikalar yaratabilirsin.30 üzerinden 24 puan.

^ Lisa Mina Lysse ^ 21 Puan ^
Yorum : Gayet başarılı bir rp.Daha gayret gösterirsen emin ol benden tam puan alacaksın.Kendi cümlelerin gayet hoş.Daha güzel yapabilirsin.Ama gerçekten bu konuda iyisin.30 üzerinden 21 puan.

^ Melodia Spinley ^ 28 Puan ^
Yorum : Gayet güzel bir rp.Diğer rplerden kısa olduğunu fark ettim.Ama benim cümlelerimi kısaltıp kendi cümlelerine yer vermişsin.Bu yüzden..2. sınıf için güzel bir rp.Kendi cümlelerini doğru yerlerde kullanmışsın.Gayet iyi.30 üzerinden 28 Puan.

(¯`·._)(¯`·._) Binalara Verilen Puanlar(¯`·._)(¯`·._)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Binalara Verilen Puanlar
» Verilen Puanlar
» Gryffindor'a verilecek puanlar
» Ravenclaw'a verilecek puanlar