Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 18:30

Daren uçarak söğüt ağacının etrafına geldi etrafından bir kaç tur attıktan sonra uzağında bir yerlere indi süpürgesini yanına koyarak biraz durdu şu geçide tekrar girecekti aslında ondan korkmasan bir şey yapmıyor ama baya da güçlü ve daha önceden onun söğüte zarar vereceğini düşünmüştü yani kendisine zarar vericeğini biliyordu .
Jiména W. L'moné
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
Jiména W. L'moné

Kadın
Savaş Tarafın : Bilmiyorum XX YARDIM EDİN!!
Aile : LiMon XD
RP Partneri : WaNted XD
Ruh Halin : Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Kimsesiz
Tuttuğu Büyücü Takımı : Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Slytherin_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Left_bar_bleue40/100Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (40/100)
Uçuş Hızı:
Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 18:32

Samara Şamarcı Söğütün biraz ilerisinde dikilen Daren'i gördü. Yanına giderek:

"Bence fazla yaklaşma!" dedi gözlerini ağaca dikerek. "Biraz agresif, bu arada selam" dedi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 19:23

Daren arkasından Samara'nın geldiğini gördü ardından Samara'nın "Bence fazla yaklaşma ! Biraz agresif , bu arada selam" dediğini duydu ve gülümseyerek

"Bende öyle düşünmüştüm." dedi yere otururken . Ağaca bakıyor dallarının hepsini teker teker gözden geçiriyordu aslında Ashley'e kızmamıştı yani onu öldürmeya çalışmamıştı.
Jiména W. L'moné
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
Jiména W. L'moné

Kadın
Tuttuğu Büyücü Takımı : Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Slytherin_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Left_bar_bleue40/100Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (40/100)
Uçuş Hızı:
Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 19:29

Samara oturan Daren'i görünce:

"Ah iyi fikir" dedi ve o da olduğu yere çöktü. "Ona yaklaşmayı mı düşünüyorsun" dedi. Samara ona yaklaşmanın pek akıl karı olduğunu düşünmüyordu. "Bence pek akıl karı değil" dedi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 19:32

Daren ağaca bakmayı sürdürürken

"Doğru söylüyorsun." dedi ama ona yaklaşmanın bir yolunu bulmalıydı buradan geçit gözükmüyordu ama belkide havanın karardığı için gözükmüyordu gündüz de gözükeceğini sanmıyordu aslında oraya buharlaşabilirdi ancak tam olarak yeri görmediği için duvarın içine buharlaşabilirdi.
Jiména W. L'moné
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
Jiména W. L'moné

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 19:34

Samara dik dik Daren'e bakarak:
"Oraya ulaşmak istiyorsun değil mi?" dedi kendinden emin bir şekilde. "Şamarcı'nın özelliği ne ki oraya gitmeyi bu kadar çok istiyorsun?"
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 19:37

Daren biraz düşündü ardından ayağa kalkarak yürümeye başladı o sırada Samara'ya

"Gel göstereyim." dedi ve şamarcı söğütün etrafını dönmeye başladı belki bir yerden geçidin girişini biraz olsun görebilse gösterecekti ancak bir şey gözükemiyordu.
Jiména W. L'moné
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
Jiména W. L'moné

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 19:40

Samara söğütün yanına giden Daren'in peşine takıldı. İlginç bir şekilde henüz kendilerine saldırmayan Şamarcıya tip tip bakışlar atıyordu. Sonunda
"Ee... Şamarcı saldırmadı?" dedi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 19:44

Daren küçük bir gülümsemeyle

"Yetişebilceği kadar yakın değilizde ondan." dedi çünkü şamarcı söğüte değil onun etrafında dolaşıyorlardı . Zaten yeterince yakın olsalar direk saldıracağını gayet iyi biliyordu.Etrafına bir bakındı zaten görebilceği yerler sınırlı idi nasıl olsa hava kararmıştı.
Jiména W. L'moné
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
Jiména W. L'moné

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 19:48

"Yetişebileceği kadar yakında değilizde ondan"

Samara bu lafı duynca "hmmm..." diye bir ses çıkardı. "Madem dibine gidemiyoruz. O zaman bana ne aradığını söyler misin?"
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 19:52

Daren olduğu yerde ağaca bir göz gezdirdikten sonra göremeyeceğini anladı ve

"Bunu herkeze söyleme ama şamarcı söğütün altında bir gizli geçit var . " dedi ve yere otururken

"Bağıran barakaya açılıyor daha önce girdim ama tekrar girmek istiyorum." derken gözlerini ağaçtan ayırmıyordu neden böyle bir geçit yapmışlardıki şamarcı söğütün altında olması akıllıcaydı herkez giremiyordu .
Jiména W. L'moné
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
Jiména W. L'moné

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 19:58

Samara bir "Yaa..." sesi çıkardı. Kesinlikle etkilenmişti. Şamarcı Söğüt'ün devasa gövdesinin altında bir geçit işte bu beklemediği bir şeydi.
Samara Daren'e bakarak "Nasıl girdinki daha önce?" dedi. Sonra aklına yeni gelmiş gibi
"Eminim Profesör Pelin Karahan nasıl girebileceğini biliyordur!" dedi. Kendisini sanki çok büyük bir keşif yapmış gibi hissediyordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 20:03

Daren oturduğu yerde söğüte bakerken samaranın konuşmasıyla gözlerini ona çevirdi ve

"Proffesör Pelin Karahan'ın bu geçidi bildiğini dahi sanmıyorum . Baya gizli hatta bir efsane bu geçit." dedi sonra gözlerini tekrar söğüte dikerek

"Ona zarar vermiyeceğini düşündüğü kişilere bazen saldırmıyor . Ashley'ye saldırmamıştı o yüzden beraber girebilmiştik ama saldırmaz diye yaklaşmayı düşünme bence." dedi.
Jiména W. L'moné
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
Jiména W. L'moné

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 20:08

Samara başını salladı ve

"Eh... Ash'e saldırmaması doğal sonuçta onun iyi biri olduğunu bir kütük bile anlayabilir" dedi. Sonra Daren'in yanına oturup gözlerini ağaca dikti. İleri geri sallanırken :

"Bencede bu kütüğe güven olmaz odunun hammaddesi sonuçta" dedi ve ekledi "Ama böyle Şamarcı Söğütle bakışarakta içeri girebileceğini sanmıyorum" Bu arada gözlerini iyice kısmış girebilecekleri bir yer var mı diye bakıyordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 20:11

Daren güldü ve ayağa kalkarken

"Ona kütük yada odun diyerek de umut alabileceğimizi sanmıyorum." dedi aslında hakaret değildi ama bu kütük'e odun demek hakaretti yani odun ayrı kütük ayrı değilmi sonuçta diye düşündü ve ilk oturduğu yerdeki süpürgesini aldı.
Jiména W. L'moné
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
Jiména W. L'moné

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 20:16

Samara ayağa kalkan Daren'i gördü ve o da ayaklandı. Burada tek başına kalcak değildi. Sonra onun odun ve kütüklükle ilgili laflarının üzerine gözlerini devirerek:

"Öyle ama" dedi sonra mantıklı mantıklı "Ona içimden ne geçiyorsa onu söylüyorum" biraz bekledikten sonra "mutlu olsun dost acı söyler" dedi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 20:24

Daren gülümseyerek

"Tamam sen burada onun dostu olduğuna ikna etmeye çalış ben gelirim , herhalde." dedi ardından düşündü 'herhalde' gelirdi ya neyse diyerek süpürgesine bindi ve havalandı. Ağacın etrafında bir tur attıktan sonra geçidin ağzını gördü ve dalışa geçtiği gibi geri dönmek zorunda kaldı çünkü ağaç dallarını direk ona savurmaya baaşlamıştı.
Jiména W. L'moné
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
Jiména W. L'moné

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 20:28

Samara Daren havalanırken "Emin olabilirsin onu buradan dostu olduğuma ikna edicem!" dedi.
Sonra hoşnutsuz bir şekilde yüzünü buruşturdu. Daren'in Söğüt'ün dallarıyla uğraştığının farkına varmıştı.
"Kibirli şey ne olacak" dedi ve arkasını dönerek oradan uzaklaştı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 16 2007, 20:39

out = Sen yanlız bırak beni hıh .

in = Daren havadaki taklalarını keserken Samara'nın gittiğini gördü olabildiği hızla yaşlı şamarcı söğütten uzaklaşarak ona bir daha göz gezdirdi herhalde girebilmek kolay olmayacaktı diye düşündü yüzünü dallar kesmişti ama şu sonucu çıkarmıştı süpürgeyle girmek kolay değil . Ve hızını başşka yönde arttırarak oradan uzaklaştı.
Pheobê Jane Weasley
Aritmansi Profesörü
Aritmansi Profesörü
Pheobê Jane Weasley

Kadın
Savaş Tarafın : Z.A.Y
Aile : Weasley
RP Partneri : ı-ıh yok valla xD aranıyor sahibi ruhumun xD
Ruh Halin : Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Arsiz
Tuttuğu Büyücü Takımı : Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Hufflepuff_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/20Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/20)
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 20 2007, 00:44

Ash'ın içinde anlamadığı bir duygu vardı.Sanki dokunsalar ağlicak gibiydi.Nedenini kendide bilmiyordu.Kendi kendine birşeyler mırıldanıyoyurdu.Şarkı bile onu ağlatabilirdi.Şamarcı söğütün yanına oturdu.Ağaçtan aldığı bir kaç darbe bile o an umrunda değildi.Rüzgar sarı saçlarıyla yüzünü kapatırken Ash sadece o rüzgarın birazda kalbine vurarak içini serinletmesini umuyordu.Ash'ın ilgisini çeken şey ise ağacın artın ne kolunu kanattığını ne saçlarını dağattığını nede dizlerini sıyırdığını hissetmemiş olmasıydı.Ağaca yaslanmıştı. ''Yıllardır burdasın ve çok yaşlısın.Burdan kim bilir kaç büyücü kaç cadı geçti.Kim bilir hangilerini yaraladın hangilerini sevdin.Umarım sen beni yalnız bırakmassın.İçimde can çekişmeleri duyuyorum ama birşey yapamıyorum.Yada bunların nedenini bilmiyorum.İlk defa böyle oluyorr.Galiba hayat kötü yüzünü bana yeni yeni gösteriyor.Hala abimlerin küçük prensesi olarak kalabilsem.Bahçelerde koşabilsem.Çok bebek işi ama ben o günlerde olmayı dilerdim.Belki o zaman kaderimi daha biliinçli yönetirdim.Şimdi ise yapayanlızım.Etrafımda onca insan var ama ben hepsinden kaçıyorum.Hepsinden korkuyorum.Kimseye masum bir gülümseme bile veremiyorum ve veremicemde galiba.Senide burda bir köşeye bıraktılar.Ne yaparsa yapsın koca yaşlı ağaç işte dediler ama dinleyecek birisi olduğu zaman her ağaç konuşur.Bu gece amma soğukmuş.Galibabu askılıyla üşücem.Hasta olmaya değer.Sonunda yanlızlık her daim acıdır.Şöyle yada böyle.Gövden çürümüş artık tıpkı bir insanın yaşlandıkça çürüdüğü gibi.Acaba yanında kanlar içinde ölsem mi.Bunu kimseye yapmak istemem ama mutsuzluğumu içime atamamm''dedi Ash gittiikçe üşümüştü.Yerde bir cam buldu.Kolunu bir kere çizdi ardından ölebilir miyim acaba diye bekledi.Yarın neler olacağını düşünüyordu.Fakat kanı görünce başı dönmeye başladı ve bayılmıştı....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 20 2007, 17:13

out = İyi rp hatta sitedeki en uzun rp olabilir.

in= Daren uçarak Hogwarts sınırlarına gelmişti siyah cüppesi havada uçuşuyordu süpürgesini şamarcı söğüte doğru çevirdi havada takla atarken birden kaskatı oldu ashley şamacı söütün dibinde yatıyordu ve ağaçta ona hiçbişey yapmamıştı süpürgesini hızlandırarak yanına gitti herhalde Ashley'e alacaını bildiği için ağaç kılını kıpırdatmamıştı süpügesini bi yere sallıyarak süpügeden indi ve Ashley'inönünde durdu biraz onu sarsmıştı ancak hiç bir şey olmamıştı uyuyo gibiydi ama uyuduğunu hiç sanmıyodu . Daren korkmuştu ağaç onu öldürmüş olamazdı herhalde çünkü yüzünde büyük dabe yoktu sadece bikaç çizik ve çiziklerin olduğu yede biraz kan.

Ama o sıada bi şy farketmişti Ashleyen kolu çok kötü çizilmişti hemen onu tutup ağaçtan uzağa taşıdı yüzünü açtı asasını koluna doğulttu içinden büyüyü okudupu anda kolu yapıştılıyomuş gibi derisi bağlandı kan akmıyordu sadece üstündeki kanı sldikten sonra tertemiz olmuştu şimdi daha iyi gibiydi ama ya çok kan döküldüyse.

"Ashleyyy , uyan Ashley hadiii.Daha lazımsın sen." dedi şimdi çok korkmuştu.
Fred Tom Weasley
Gryffindor 3. sınıf Öğrencisi
Fred Tom Weasley

Erkek
Savaş Tarafın : Londra
RP Partneri : Y.O.K

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 20 2007, 21:55

Tom her zamankinden farklı bir şekilde üzgündü.Yavaş adımlarla göle doğru yürüyordu.O sırada şamarcı söğüdün hareket ettiğini ve aynı anda bir kızında yere düştüğünü farketti.Hızlı adımlarla oraya yaklaştıDaren'ı görünce korkmuş bir şekilde yere yığılmış olan silulete baktı,kız sarı saçlıydı.Tekrar Daren'a baktıktan sonra hızla kızı kendine çevirdi.Gözlerine inanamayarak:"A-ash!!"dedi.Sesi titrek ve korku dolu bir şekilde çıkıyordu.Ash'in bileğini farkedince gözleri dolmaya başlamıştı.Daren'a doğru baktı:Ona ne odlu,bu lanet olası ağaç onu yaraladı dimi?"dedi.Bir yandan eliyle hızlı bir şekilde kanayan yere bastırdı:"Bu doğru evet-"dedi.Bir kaç dakika sonra kan durmuştu.Gözleriyle Ash'i süzdü:"Ash gözlerini aç lütfen"diyordu.
Pheobê Jane Weasley
Aritmansi Profesörü
Aritmansi Profesörü
Pheobê Jane Weasley

Kadın
Tuttuğu Büyücü Takımı : Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Hufflepuff_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/20Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/20)
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 20 2007, 22:11

Ash biran sersemlemiş gibi oldu.Gözlerini açmakla güçlük gekiyordu.Biran kendine ne olduğunu anlıyamadı.Gözlerini açtığında başında abisi ve Daren vardı.Koluna baktığında yara izini göremiyordu ''Abi ne oldu bana.''dedi fakat dün olanları yavaş yavaş hatırlamıştı ''1 dk 1 dk kolumda neden kan izi yok.Beni neden kurtardınız''dedi Ash ayağı kalkarak ''Bırakında ölim.Belki daha az dert veririm size''dedi ''Üzgünüm abi ama neden yaptın bunu diye sorucaksan iyiliğiniz için yaptım.Hepinizi seviyorum ama ben asla ii biri olamicam''dedi ve ağlamaya başladı 'Bu sefer bana bağırmana gerek kalmicak çünkü gidiyorum''dedi ve ağlıyarak yüürümeye başladı
Fred Tom Weasley
Fred Tom Weasley

Erkek
Savaş Tarafın : Londra
RP Partneri : Y.O.K

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 20 2007, 22:22

[b]Tom olduğu yere çakılmış gibi sadece onu dinledi,ağzından tek kelime çıkmadı.Bir süre öylece Ash'in demin durduğu yere baktıktan sonra ayağa zorlukla kalktı.Daren'la göz göze gelmekten kaçınır gibi bir halde yavaş adımlarla şatoya doğru yürüyordu.gİTTİ..
Pheobê Jane Weasley
Aritmansi Profesörü
Aritmansi Profesörü
Pheobê Jane Weasley

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****   Şamarcı Söğüt *****Tehlike***** - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24 2007, 22:56

Ash için genelde yürümek geceleri iyi gelirdi.Yalnız ve ıssız gölde yürümek rüzgarın sesini dinlemek onun için daima iyiydi.Onun için yaşam çoktan yüzünü kapamış.Yerine sadece bedenini vermiş ona mutsuzluklar sunuyordu her an.Her geçen gün hayatı dahada cehenneme dönüyordu.Ama o umursamıyordu.Şimdide baş ağrısından kurtulamıyordu.Hem öksürüyordu hemde başı ağrıyordu.Hayata karşı attığı adımlar onu dahada uçuruma sürüklüyordu.Aşk ve sevgi artık onun için yoktu.Artık asla iyi biri olmicaktı.Ailesi artık ondan nefret ediyordu.Annesinden son zamanlarda aldığı mektuplara cevap yazmıyor tam tersine okudukları yüzünden dahada maf oluyordu.Şamarcı söğütün altına geldiğinde yaşadıkları ona kabusu andırıyordu.Yerdeki camlara baktıkça içi eriyordu.İçinde olan sorunları kimseye anlatamıyor tam tersine içinde saklıyordu.Sıkıntıları kendide bilmiyordu.Ağacın altına oturdu.Bu sefer ağaç ona daha sert vuruyordu.Ama yara olan kollarının dahada morarması onu fazla korkutmuyordu ''Hayat bana yeteri kadar acımasız davrandı zaten.Bir kerede sen vurda bitsin bu acı.Son vuruşunda ölmek istiyorum.Hayatın kötülüğüne dayanacak gücüm kalmadı.Artık ailemide kaybettim.Geriye bana kalan bedenim.Onuda alda kurtulayım''diye haykırıyordu.Ağaç artık vurmayı kesmişti.Ash daha fazla dayanamadı bir süre sonra ağacın altında uyuya kaldı....

Şamarcı Söğüt *****Tehlike*****
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-