Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KAYALIKLAR

+5
Harry Potter
Emma Spinley
Pheobê Jane Weasley
Hermione Granger
G.Tarja Grenier
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

KAYALIKLAR - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 18:29

"Sanırım.Kahretsin hiç birşey hatırlamıyorum.Ama bahsetmişti." dedi Hazal."Bu arada isminizi öğrenebilir miyim?" dedi gülümseyerek Hazal.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 18:30

Daren gülümseyerek "Daren Grace." dedi ardından "Siz ona yanlış bir şey söylemiş olabilirmisiniz." dedi ardından " eee. Hazal değilmiydi." dedi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 18:32

Hazal "Hayır söylemedim.Zaten o benim en iyi öğrencimdi.Hatta en sevdiğim öğrencimdi." "Evet ben Hazal" diyerek gülümsedi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:05

Daren gülümsemeye çalışarak "Proffesörsünüz değilmi . Ne proffesörü?" dedi .
G.Tarja Grenier
Sihirli Afetler Dairesi Başkanı
G.Tarja Grenier

Kadın
Savaş Tarafın : bilip te napçan??XP
Aile : sanne
RP Partneri : Yok:)

Bilgiler
Büyücü Gücü:
KAYALIKLAR - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0KAYALIKLAR - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Uçuş Hızı:
KAYALIKLAR - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0KAYALIKLAR - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:06

goth dün erkenden uzaklaşmıştı...
hazal'ı görünce"selam...dün yanında olamadııım için ned ve senden çok özür diliyorum bu arada ned nerde???"
sonra daren'e döndü"sen kimsin??"

out:çoooook kibarımdaırr...daren=ned dimi???
http://antiavril.sitemynet.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:07

"UÇUŞ VE SİHİR TARİHİ" dedi gülümseyerek.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:10

Hazal, Daren'dan çok hoşlanmıştı.Gözleri ilk defa böyle ışıldıyordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:11

out = evet benim . ve sende vardın ned intihar etti.

Daren gülümsemeye çalışarak "Ned dün saat 19 sıralarında burada intihar etti ve bende bakanlık gizem dairasi başkanı Daren Grace. dedi proffesöre oturacak yer açarak. Ardından Hazal'a bakıp güzelliğine tekrar hayran oldu.

En son tarafından Paz Kas. 11 2007, 21:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
G.Tarja Grenier
G.Tarja Grenier

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:12

hazal'ı ilk defa böle görmüştü goth
"nee pardon bi dk şeyy yanlış duydum dimi n-nedd...yanlış duydummm kesin yanlış... affraid
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:17

Daren suratını binbir parçaya bölerek "Malesef doğru." dedi ardından Hazal'a b akmaya devam etti bir şey söyleyememişti . Başka .
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:18

"Bakanlıkta esrar dairesinde çalışıyorsun değil mi Daren?" diyerek gülümsedi Hazal.
G.Tarja Grenier
G.Tarja Grenier

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:19

şeyy bn tmm sizi yalnız bırakayımm...
sonra kibarlığndan sıyrılarak"seni tanımak güzel diemiycem oldum olası bakanlık çalışanlarına garezm vardır...neysee bn gidiormm!!"

out:insa ö.y olunca...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:20

out:sağol gothellacım:)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:21

Daren yüzüne Hazal'ın konuşmasıyla gelen gülümseme ile "Hayır gizem dairesi .9. kat" dedi gözlerine bakarak ardından "Ne kadar güzelsiniz ve gözleriniz. Çok güzel . "dedi .

out = merak etme bende kafayı takacam sana Gothella.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:22

Hazal "Sağolun.Beğenmenize sevindim." diyerek pembeleşti biraz.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:26

Daren Hazal'ın güzel yüzünün pembeleşmiş halini görünce güzelliğini iyice gördü o güzel gözlerine bakıp daldı ardından "Acaba daha sonrada sizi görmeye gelmemin bir sakıncası varmı." dedi çünkü herzaman görmek , konuşmak istiyordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:28

"Aslında benimde konuşacak birilerine ihtiyacım vardı.Bu çok iyi olur." diyerek Daren'a biraz yaklaştı ve gülümsedi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:31

Daren banka oturarak Hazal'ın güzelliğine baktı ardından "Ne zaman geliyim sizce derslerinizi bölmeyeyim." dedi gülümseyerek .
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:33

"Akşamları dolaşmaktan çok hoşlanırım.Sizde müsait olursanız akşamları sizle birlikte yürümeyi çok isterim" dedi Hazal.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:36

Daren sevinmişti çünkü oda seviyordu akşam güneş batışında dolaşmayı "Tamam ama bana lütfen -siz deme. O zaman yarın akşam gelirim olurmu." dedi çünkü yakınlaşmak istiyordu Hazal çok güzel bir kadındı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:37

"Sizi pardon yani seni dört gözle belkicem" dedi gülümseyerek.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:39

Daren güldü hatta belkide sırıttı ardından Hazal'ın yanına oturdu biraz durduktan sonra yavaşca onu öpmüştü.Ardından yanakları pembeleşti ve gülümsedi.
G.Tarja Grenier
G.Tarja Grenier

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:41

ourt:ayy çok duygulandım böüüüüü çok ormantikk...sen bana kafayı tak ben sana çelme takarım dikkst...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:43

Hazal'ın bu öüpücük karşısında ayakları yerden kesilmişti.Oda Daren'ın dudağına ateşli bir öpücük kondurdu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 11 2007, 21:43

out = senle yarın ilgilenecem bir yere kaybolma ve ben seherbazım Very Happy

KAYALIKLAR
2 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sonraki