Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KAYALIKLAR

+5
Harry Potter
Emma Spinley
Pheobê Jane Weasley
Hermione Granger
G.Tarja Grenier
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
Emma Spinley
Ravenclaw 3.sınıf Öğrencisi
Emma Spinley

Kadın
Savaş Tarafın : Hogwarts
Aile : Spinley
RP Partneri : İsteyen Varmı ki??

Bilgiler
Büyücü Gücü:
KAYALIKLAR - Sayfa 7 Left_bar_bleue20/100KAYALIKLAR - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (20/100)
Uçuş Hızı:
KAYALIKLAR - Sayfa 7 Left_bar_bleue0/0KAYALIKLAR - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (0/0)

KAYALIKLAR - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Kas. 13 2007, 21:14

"Ölüm yiyen olduğuna şaşmamak gerek" dedi yüksek sesle
Emma Spinley
Emma Spinley

Kadın
Savaş Tarafın : Hogwarts
Aile : Spinley
RP Partneri : İsteyen Varmı ki??

Bilgiler
Büyücü Gücü:
KAYALIKLAR - Sayfa 7 Left_bar_bleue20/100KAYALIKLAR - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (20/100)
Uçuş Hızı:
KAYALIKLAR - Sayfa 7 Left_bar_bleue0/0KAYALIKLAR - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Kas. 13 2007, 21:26

Emma dayanamayarak ayağa kalktı ve omuzunu gothellaya sert bir şekildde çarparak oradan ayrıldı
G.Tarja Grenier
Sihirli Afetler Dairesi Başkanı
G.Tarja Grenier

Kadın
Savaş Tarafın : bilip te napçan??XP
Aile : sanne
RP Partneri : Yok:)

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Kas. 13 2007, 22:17

artık canına tak etmişti bunları öldürmeyi istiodu,hatta yapablcek olmasına ramen yapamamsı onu ii ce sinr ediodu...
http://antiavril.sitemynet.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 21:43

Profesör Hazal Kaya yarınki Quidditch seçmelerini düşüne düşüne kayalıklara geldi.Bir kayalığa yaslanarak düşüncelere daldı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 21:46

Daren kafası çok karışık bir şekilde kayalıklara doğru geldi daha 10 dakika önce Karanlık Lord buradaydı hatta kendisini ve Baslee'yi öldürmeye çalışmıştı çok zor bir andı ama kayalıklarda Hazal'ın o güzel yüzünü görünce bütün düşünceler aklından uçtu hemen yanına giderek

"Nasılsın Hazal." dedi mutlu bir şekilde.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 21:47

Hazal Daren'i görünce yüzü hemen aydınlandı."İyiyim Daren.Sen?" dedi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 21:49

Daren Hazal'ın iyi olduğuna sevinmişti ardından "Birkaç gündür seni göremiyorum." dedi gülümseyerek ama aklından şu voldemort hiç çıkmıyordu hemen ona anlatmak istiyordu tabi konuşması gereken birkaç konu daha vardı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 21:53

"Evet.Dersler çok yoğundu.O yüzden çalışma odamdan hiç çıkamadım.Bundan dolayı seni çok özlemişim." dedi.Ona sarılmak için yakınlaştı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 21:56

Daren biraz durduktan sonra onu özlediğini farketti yani şimdi onu özlediği daha çok aklına gelmişti biraz onun gözlerine baktıktan sonra sarılarak

"Bende seni çok özledim." dedi .
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 21:57

"Bana birşey mi söylemek istiyorsun?" dedi Hazal.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:00

Daren kendi kendine ohoo çekti diye düşündü ama birden ne diyeceğini bilemedi düşündü ancak bulamıyordu ama şimdi sadece onu görmek istediğini anlamıştı ve ardından konuşmaya başladı

" Harry potter ile çok yakınsın." dedi ve ekleyerek "Bugünde geldi Voldemort. " dedi sinirle.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:01

"Ne?" dedi Hazal şaşkınlıkla.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:03

Daren biraz durduktan sonra kendiside kendi lafından bir şey anlamamıştı ama düzeltmeye çalışarak

"O gün harry ile sen öpüştüğünüzde Harry'nin içine gerçekten Voldemort girmemişti.Ned de öyle düşünüyormuş zeki çocuk ." dedi biraz sinirli görünüyordu ama kendiside kıskançtı bundan tamamen emindi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:04

"Daren.Heralde onunla öpüşmeyi istediğimi düşünmüyorsun!" dedi Hazal.Biraz kırılmıştı.Bir öğrencisiyle öpüşmeyi asla istememişti.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:07

Daren biraz sinirlerini yatıştırmaya çalışarak

"Hayır onu kastedmedim senin böyle bir şey yapacağını asla düşünmem. Harry bağıran barakada bana bir şeyler söyledi ve o çocukla öğrencin olması dışında ..."

dedi ama şimdi durdu konuşmasını kesti çünkü daha fazla konuşursa yanlış bir şey söyleyeceğinden korkuyordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:09

"Ben Harry ile böyle birşey yaşamak asla istemezdim.Ama oldu.Bunu değiştiremem.O sana ne dedi acaba?" dedi Hazal.Derslerden ödevlerden hiçbir şey yapamamıştı.Olanları merak ediyordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:13

Daren biraz durdu aslında sölemelimiydi bilmiyordu '' 'evet yanlış bişey yaptın Haz-' dedi bana harry ve bayabi kızgın tavırla . Gerisini tahmin edebilirsin herhalde çünkü benim seni sevdiğimi biliyor." dedi şimdi biraz daha sakin bir tavırla Hazal'ın yanında oturuyordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:23

"Beni sevdiğini nerden biliyor ki?Kimseye bahsetmemiştim.Ve üstelik buna niye kızıyor ki?Hiçbir şey anlamıyorum." dedi Hazal dudağını bükerek.Bütün olaylar üst üste gelmişti.Günün yorgunluğuda Hazal'ın üstüne çökmüştü.Başını Daren'in omzuna yasladı.
G.Tarja Grenier
G.Tarja Grenier

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:25

out:ayy yine duygulandım zuahaha
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:29

out: yine mi sen ya:D nolur bu sefer iyi kız ol:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:31

Daren Hazal'ı omzundan tutarak "Boşver , sen bunlarla kafanı yorma ." derken Hazalın güzel saçarına bakıyordu. Onun üzülmesini asla istemezdi ve güzelliğine bakarken ağzından şu laflar döküldü "Bazı yıldızlar vardır , dünyaya bin yılda bir gelirler , kimileri onları görecek kadar şanslıdır ancak kimileri vardır onları görmekten daha şanslıdır . Ben o çok şansıların arasındayım çünkü seni gördüm." dedi gülümseyerek.
G.Tarja Grenier
G.Tarja Grenier

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:31

out:tmm yaa siz takılın ben yokmuşm gibi davranın:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:33

out: saol canım benim

Hazal rüyasında gibiydi.Herşey muhteşemdi.Yüzünü Daren'e doğru döndü.Yüzleri birbirine çok yakındı.Hazal Daren'e "Seni seviyorum" diye fısıldadı.
G.Tarja Grenier
G.Tarja Grenier

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:34

out:pardonda tabrikler hazal'cım:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: KAYALIKLAR   KAYALIKLAR - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Kas. 16 2007, 22:35

out:saol banada süpriz oldu:D

KAYALIKLAR
7 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Sonraki