Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı

+26
Michelle Laura Whisper
Harry Potter
Almina Lysse
Melodia Spinley
Justin Tımberlake
Bellatrix Black
Samantha Daria R. Wind
Reese Hilary Garcia
Carrion Crawler
Melis Özen
Onur Kırış Karahan
Pelin V. Karahan
Prof.Gökhan Özen
Carter R. Schwetzen
Melissa Amy Armstrong
Harry Simpson
Hermione Granger
Clarie Jane D. Reeser
Pheobê Jane Weasley
Senta Weasley
Gülçin Chang
Holly Rachel Chang
Lisa Mina Lysse
Shakira Weasley
Rachel Krista Valancé
Melissa Lilith Armstrong
30 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Sonraki
YazarMesaj
Prof.Gökhan Özen
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi
Prof.Gökhan Özen

Erkek
Savaş Tarafın : LondRa
Aile : Özen Ailesi
Ruh Halin : Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Kimsesiz
Tuttuğu Büyücü Takımı : Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Hufflepuff_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Left_bar_bleue20/100Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Empty_bar_bleue  (20/100)
Uçuş Hızı:
Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Left_bar_bleue0/0Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Empty_bar_bleue  (0/0)

Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Empty
MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeCuma Kas. 23 2007, 20:58

Gökhan içeri girdi ve boş bir masaya oturdu.
Pelin V. Karahan
Hogwarts Müdüresi, Hufflepuff Bina Sorumlusu
Hogwarts Müdüresi, Hufflepuff Bina Sorumlusu
Pelin V. Karahan

Kadın
Savaş Tarafın : Tarafsız!
Aile : KARAHAN
RP Partneri : ~James Compton~
Ruh Halin : Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Asik
Tuttuğu Büyücü Takımı : Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Hufflepuff_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Left_bar_bleue100/100Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Empty_bar_bleue  (100/100)
Uçuş Hızı:
Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Left_bar_bleue100/100Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeCuma Kas. 23 2007, 21:02

prof.pelin bekliyordu hala cevap yoktu "gökhan bugün dalgınsın galiba sen"dedi
https://hogwarts-rpg.all-up.com/lejant-f48/pelin-v-karahan-hogwar
Hermione Granger
Hogwarts Şifacısı
Hogwarts Şifacısı
Hermione Granger

Kadın
Savaş Tarafın : Z.A.Y
Aile : yok
RP Partneri : Aranıyorr :) isteyen öm atabilir. :)
Ruh Halin : Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Neseli

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Left_bar_bleue0/0Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Empty_bar_bleue  (0/0)
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeCuma Kas. 23 2007, 23:28

dr.Hermione içeri girdi
http://cemreyasemindunyasi.azbuz.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 01:29

Hazal Kaya kapıyı açıp içeriye girdi.Köşedeki masa dikkatini çekti.Oraya doğru yürüdü.Prof. Avril'i görünce ona selam verdi ve masaya yerleşti.
Rachel Krista Valancé
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Rachel Krista Valancé

Kadın
Savaş Tarafın : Los Angeles
Aile : Valancé Ailesi
RP Partneri : İsteyen mi var sanki :(

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Left_bar_bleue100/20Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Empty_bar_bleue  (100/20)
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 01:31

Avril Hazal'ın yanına giderek 'Hey oturabilirmiyim' dedi.O gün çok neşeliydi ama Hazal'ı görmek daha da bir hoşuna gitmişti.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 01:32

Hazal Avril'e gülümsedi."Tabi oturabilirsin." dedi.Smile
Rachel Krista Valancé
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Rachel Krista Valancé

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Left_bar_bleue100/20Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Empty_bar_bleue  (100/20)
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 01:38

Avril sandalyesine yerleşti ve Hazal'a yönelerek 'Hayat nasıl gidiyor bakalım Hazalcım?' diye sordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 01:39

Hazal buruk bir gülümsemeyle "Fena değil.Yaşamaya çalışıyorum işte." dedi."Ee senin işler nasıl?"
Rachel Krista Valancé
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Rachel Krista Valancé

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 01:41

Avril'in biraz suratı asılmıştı.İçini ani bir korku kaplamıştı.'Aslında kötü gidiyor.Yani tamamıyla kötü de diyebiliriz.Bir dosta çok ihtiyacım var-' dedi ama sözünü tamamlayamadı.Nedenini bilememişti ama konuşamamıştı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 01:43

Hazal endişelenmişti."Noldu Avril?Anlatmak ister misin?Aslında benimde konuşmaya derdimi anlatmaya ihtiyacım var." dedi ve gülümsedi.
Rachel Krista Valancé
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Rachel Krista Valancé

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 01:46

Avril biraz rahatlamıştı.Yıllar sonra ilk defa onu dinlemek dertlerini paylaşmak isteyen birini görüyordu.'Aslında benim kafamı kurcalayan şey- Hazal ben çok mu çirkinim?' diye sordu üzgün üzgün.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 01:48

Hazal "Saçmalama.Sen harika birisin.Niye öyle bir soru sordun ki?" dedi.Şaşkındı.Hazal korkmadan, Avril'in Hogwarts'taki en güzel kişi olduğunu bile söyleyebilirdi.
Rachel Krista Valancé
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Rachel Krista Valancé

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 01:50

Avril çok rahatlamıştı ama hala paylaşmamış olduğu bir soru vardı kafasında.Ama onu en iyi anlayacak kişi Hazal'dı bu yüde Hazal'a döndü ve 'Hazal aslında benim asıl sorunum hiç sevgilim olmaması.Biliyorum belkide saçma ama bu zamana kadar hiç kimse beni sevmedi.Bende çirkin olduğumu düşündüm.' dedi.Ama biraz rahatlamıştı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 01:54

Hazal düşünceliydi."Bence güzelsin.Eğer hiçbir erkek seni sevmediyse onların kafasızlığıdır.Sen sakın üzme kendini.Gayet güzelsin." dedi Hazal.Sonra düşündü.Kendi sorunu aklına geldi."Bak benim sevgilim var ama onunla hiç görüşemiyorum.Bu da benim derslerim yüzünden.Belki o benden ayrılmak istiyordur.Sordum da.Bana asla ayrılmak istemem senden dedi.Ama çok korkuyorum.Daren'i çok sevdim."
Rachel Krista Valancé
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Rachel Krista Valancé

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 01:58

'Merak etme canım eğer seni gerçekten seviyorsa asla bırakmayacaktır.' dedi neşeyle Avril 'Hem ben Daren'la da konuştum seni gerçekten çok seviyor.Bırakacak gibi bir niyeti olduğunu da hiç sanmıyorum.Sen içini hoş tut o konuda.' Daren'ın Hazal'ı çok sevdiğini biliyordu hatta buna kendiside çok seviniyordu.Çünkü Hazal ile Daren'i gerçekten çok yakıştırıyordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 02:01

Hazal'ın dudaklarında küçük bir gülümseme oluştu."Beni sevdiğini biliyorum.Ama o hergün etrafında başka kadınlarla.Ona güvenim tam ama...Ne bileyim işte.Çok korkuyorum.Sende biliyorsun ki onu çok seviyorum." dedi.Gözleri yaşlanmaya başladı.Ama Avril'e farkettirmeden içini tuttu.Sonra Avril'e baktı."Sen aşık oldun mu hiç?Ama gerçekten.Gerçek bir aşk yaşadın mı?"
Rachel Krista Valancé
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Rachel Krista Valancé

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 02:10

Avril hiç düşünmeden 'Evet.' dedi.Hazal'a güveni sonsuzdu bu yüzden ona bunu anlatabilirdi. '6. Sınıftaydım.Bir çocuk vardı çok yakışıklıydı ve bütün kızlar onun peşindeydi.Ama çocuk bana kafayı takmıştı.Ne yalan söyleyeyim bende ona aşık olmuştum.Bir süre sonra James ile çıkmaya başladık.Onu gerçekten çok sevmiştim.Bir gün Hogsmeade gezisinde bağıran baraka yakınlarında bir kızla öpüştüğünü gördüm.İşte o anda dünya başıma yıkılmıştı.Onu öyle çok sevmiştim ki anlatamam ki zaten sen anlarsın.Sonra ona tokat attım ve gözümden akan yaşlarla oradan ayrıldım.Bir daha kimseyle çıkmadım.Ya da aşka küstüm bilemiyorum.Ondan sonra kimseye aşık olamadım ya da hoşlandığım biri olduysa da o beni sevmedi.Benim aşk hikayem de bu.' dedi içini çekerek.Aslında James'den bahsederken gözleri biraz yaşarmıştı.Ama belli etmemeye çelıştı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 02:12

Hazal çok üzülmüştü."Evet...Sen aşka küsmüşsün.Yoksa her erkek seninle beraber olmak ister.Hem bu olayda kötü olmuş.Ama bunu yenmen gerekir.Bunu yaparak sadece kendini cezalandırırsın."
Rachel Krista Valancé
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Rachel Krista Valancé

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 02:14

İçini çekti ve devam etti 'Haklısın ama bunun geri kalanı daha kötü gibi geldi bana.Bir süre sonra zaten James'in arkadaşı bana gelip şunları söylediğinde ben zaten artk iyice harabeye dönmüştüm.

-James aslında seni çok seviyordu ama onlar babasının işi nedeniyle Londra'dan gideceklerdi bunun için de senin ondan nefret etmeni istedi

Bana ayne bunları söylemişti.Şu an nerededir bilemiyorum ama onu hala özlüyor gibiyim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 02:15

Hazal gülümsedi."Özlersin tabi.İlk aşkın o senin." dedi. Smile
Prof.Gökhan Özen
Dükkan Sahibi
Dükkan Sahibi
Prof.Gökhan Özen

Erkek
Savaş Tarafın : LondRa
Aile : Özen Ailesi
Ruh Halin : Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Kimsesiz

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Left_bar_bleue20/100Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Empty_bar_bleue  (20/100)
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 08:56

Prof.Pelin Karahan demiş ki:
prof.pelin bekliyordu hala cevap yoktu "gökhan bugün dalgınsın galiba sen"dedi
Hayır Pelincim ee Ne içiyoruz dedi Gökhan
Pheobê Jane Weasley
Aritmansi Profesörü
Aritmansi Profesörü
Pheobê Jane Weasley

Kadın
Aile : Weasley
RP Partneri : ı-ıh yok valla xD aranıyor sahibi ruhumun xD
Ruh Halin : Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Arsiz

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 11:40

Ashley içeri girdii.Prrofesörlere selam vererek bir yere oturdu.Ve kendine bir bitki çayı istedi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 11:42

Hazal, Ashley'i selamladı."Gel istersen.Konuşuruz." dedi.
Pheobê Jane Weasley
Aritmansi Profesörü
Aritmansi Profesörü
Pheobê Jane Weasley

Kadın
Aile : Weasley
RP Partneri : ı-ıh yok valla xD aranıyor sahibi ruhumun xD
Ruh Halin : Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Arsiz

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 11:45

Ashley Hazal profesöre asla ''Hayır''diyemezdi.''Peki efendim''diyerek masaya oturdu.Ve aklına takılan soruyu sonunda sordu ''Profesör beni takıma seçmeniz bence bir hataydı.Size saygısızlık etmek istemem ama çok kötü uçtuğum her türlü belli oluyor bana süpürgenizi ödünç verdiniz teşekkürlerama bilmiyorum..''dedi ve başını öne eğdi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı   Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı - Sayfa 16 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24 2007, 11:48

Hazal "Bence çok iyi yaptım seni takıma almakla." dedi.

Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı
16 sayfadaki 25 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Sonraki
 Similar topics
-