Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hermione Weasley

YazarMesaj
Hermione Weasley
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Hermione Weasley

Kadın
Savaş Tarafın : Zümürüdüanka Yoldaşlığı
Ruh Halin : Hermione Weasley Cesaretli

Hermione Weasley Empty
MesajKonu: Hermione Weasley   Hermione Weasley Icon_minitimeSalı Tem. 08 2008, 19:04

Hermione boş bir sınıf bulma umuduyla koridorlarda dolaşıp her gördüğü sınıfa dalıyordu.Ama bazen içi dolu sınıflara girdiği için hocalardan azar işitiyordu.Yüzü kıpkırmızı bi şekilde hemen alabildiğine hızla baska bir kata çıkıyordu.Yine dolu bir sınıfa denk gelmişti.Yukarıdaki sınıflara bakmak için merdivenlerden çıkarken önüne bakmadığı için Draco Malfoy'la çarpıştı.
-Önüne baksana bulanık!Napıyorsun sen burada?
Draco hermione'nin üstüne üstüne tehditkar bir biçimde yürüyerek acımasız bir sesle konuştu.
-Binandan puanını kırıyımmı Granger?Ha?
Hermione yüzünü buruşturup Draco'yu eliyle itti.Üstünü düzeltip.Başını kaldırıp cesurca ona baktı.Sorgulayan bir sesle
-Senin buna hakkın yok Malfoy.Kaç yıldır bu okuldayıs hala puanı sadece öğretmenlerin indirdiğini öğrenemedin mi?
Malfoy bndan hiç korkmuşa benzemiyordu.Hermione buna şaşırıp biraz afalladı.Malfoy pis bir kahkaha atıp tekrar Hermioneye delici bakışlarla baktı.
-Sen öyle san bulanık!Ben hala taftiş mangasındayım unuttun mu?İstediğimi yaparım.
Hermione bunu unutmuştu.Birden hatırına geldi.biraz yerlice düşündükten sonra yok yere birasından puan düşmesinin çok gurur kırıcı olduğunu farkederek sesine tatlı bir ton vererek malfoy'a baktı.
-Yaa..Ahh..Malfoy nasıl da unuturum.Gerçekten üzgünüm.Ben simdi hemen sınıfıma dönüyorum.Sen de bu konuşmayı unut olur mu?
Hermione Malfoy'a tatlı tatlı bakıyordu.Malfoy'un yüzünde bir tebessüm gördü.Ama yine her zamanki gibi acımasızca ve pis bir tebessümdü.Hermione içinden"Tanrım ne olursun buradan hemen gidebileyim"diye yalvarıyordu.Malfoy hermione'ye biraz daha yaklaştı.şimdi aralarında çok az bir mesafe vardı.malfoyun nefesini hissedebiliyordu.Hermione bakışlarını Malfoy'un yüzüne çevirince onun gözlerinin yeşile dönük gri olduğunu farketmişti.Sarı saçları gözlerinin üstüne düşüyordu.Nefesi çok sıcaktı.Birşeyler söylüyordu ama Hermione onu anlamıyordu.Kendini bir transa girmiş gibi hissediyordu.Çok etkilenmişti.Bunu yapmak istemiyordu.Aklındaki o gereksiz ve kötü düşünceyi atması gerekiyordu.Ama bunu yapamadı.Karşı koyamadan kendini Malfoy'un dudaklarında buldu.Bunu neden yaptığını bilmiyordu.Bunun bir hata olduğunun farkındaydı ama o anda hissettiklerini bastıramıyordu.Yavaşça gözlerini açtı ve Malfoy'a baktı.Şaşırmış görünüyordu.Kendini zorlukla geri çekti ve bir süre öylece sessiz kaldılar.Hermione kekeleyerek birkaç bişey mırıldandı.Ama Malfoy'un onu dinlediğinden emin değildi.
-b-ben çok ö-özür dilerim.Ya-yani bunun nasıl o-olduğunu aslında bi-bilmiyorum.Ahh..Şeyy gi-gitmeliyim.
Hermione kendini çok kırmızı hisediyordu.Yüzü cayın cayır yanıyordu sanki.Koşarak merdivenleri çıktı.Gerisinde şaşkın bakışlarla onu izleyen bir Malfoy bıraktığının farkındaydı..

Hermione Weasley
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hermione Weasley
» Hermione Weasley
» Hermione Weasley
» *hermione*
» -_-No:2||Dr.Hermione Granger-_-