Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle...

2 posters
YazarMesaj
Rochelle Emilie Simpson
Eski Yazılar & Zihinbend Profesörü
Eski Yazılar & Zihinbend Profesörü
Rochelle Emilie Simpson

Kadın
Savaş Tarafın : Hogwarts!!!=)
Aile : Simpson ailesi
RP Partneri : Sean Faris !! =)
Ruh Halin : Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle... Melek
Tuttuğu Büyücü Takımı : Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle... Ravenclaw_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle... Left_bar_bleue0/0Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle... Empty_bar_bleue  (0/0)
Uçuş Hızı:
Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle... Left_bar_bleue0/0Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle... Empty_bar_bleue  (0/0)

Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle... Empty
MesajKonu: Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle...   Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle... Icon_minitimeSalı Haz. 03 2008, 10:25

Avril sabahın ilk ışıklarının ilk önce odasına, daha sonra yüzüne vurmasıyla uyanmıştı. Bugün güzel bir güne şahitlik daha edecekti anlaşılan. Yatağından homurdanarak kalktı. Gözlerini ovuşturup, birkaç saniye geçmesini bekledi. Banyoya koşup elini yüzünü yıkadığında anca uyanmıştı. Bugünki planlarının arasında "Balyumruk Şekerci Dükkanına" gidip şeker almak vardı aslında. Renk renk şekerlerin arasında kaybolmak istiyordu belkide. Yüzü yavaş yavaş normale dönerken, dolabının önüne geçti. Güzel bir güne uygun açık tonlarda bir elbise giymeye karar verdi. Saçlarını sıcağa aldırmadan açık bıraktı. Krem tonlarında elbisesine uygun bir çif ayakkabı giydi, çantasını aldı ve kendini dışarıya attı. Balyumruk şekerci dükkanına gitmek üzere yola koyuldu.

Şekerci dükkanına vardığında, Avril yaşam sevincinin tekrar yerine geldiğini hissetti. O güzelim şekerlerin arasına bir ömür boyu durmak için neler verebileceğini bile düşündü. Şekerle günün bu kadar güzel olmasına uygundu. İnsana neşe veriyor ve içindeki yemek yeme hissiyatını arttırıyordu. Avril istemsizce gülümsedi. Ve daha fazla dayanamayarak şekerlerden almaya karar verdi.

- Mmm şey bakar mısınız? Ben hmm şunlardan istiyorum... Mavi olanlardan...

Ağzı sulanmıştı sanki.. Yine gülümsedi ve şekerlerin ona gelişini izledi.
Carmen Elizabeth Garcia
Muggle Bilimleri-Sihir Tarihi Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu
Muggle Bilimleri-Sihir Tarihi Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu
Carmen Elizabeth Garcia

Kadın
Savaş Tarafın : Ölümyiyorummm..Kötüyüm ben kötüyümm x))
Aile : Garcia Ailesinden Olmanın Ayrıcalığını yaşıyorumm :P
RP Partneri : Carter R. Schwetzen
Ruh Halin : Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle... Savurgan
Tuttuğu Büyücü Takımı : Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle... Slytherin_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle... Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle...   Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle... Icon_minitimeSalı Haz. 03 2008, 10:39

Hayley dün gece erken yatmış olmanın rahatlığıyla , uykusunu almış bir şekilde uyandı.Hala giydiği ayıcıklı pijamaları ve yumuşacık terliklerini değiştirmeden odasından çıktı ve bir an düşünüp ne yapmak istediğine karar verdi.Bu gün gezmek,alışveriş yapmak ve şeker yemek istiyordu.

Aşağıya , güneşi içeri en çok alan yere yani mutfağına gidince hazırlanmış bir kahvaltı ve masanın üzerinde bir not gördü.

"Canım kızım evine hiç bakmadığını düşünüp sabah evine geldim.Temizlik yaptım ve kahvaltı hazırladım.Ancak işimden çağırdıkları için gitmek zorundayım.Kusura bakma.Seni Seviyorum.. ANNEN"

Hayley annesinin gelmesine sevinmiş görememesine üzülmüştü.Kahvaltısını yaptıktan sonra odasına çıkıp dolabını açtı ve en açık renkli en cıvıl cıvıl elbisesini ve ona uygun parmak arası terliklerini giydi.Saçlarını güzelce fönledi.Alışverişe,gezmeye,yemek yemeğe hazırdı.

Süpürgesine atlayıp önce şekerciye gitti.Şekerleri incelemeye koyuldu.İçlerinde en çok sevdiği diye birşey yoktu.Sipariş için hepsinden biraz isteyecekti.Tezgaha doğru gittiğinde Avril'ı gördü ve yanına yaklaşarak

Seni şekerci seni.Ne zaman gelsem seni şekercide görüyorum

dedi.Halbuki o da şekerci-şeker için yaratılmıştı.Gülümseyerek

Bana her şekerden oluşacak bir paket hazırlarsanız sevinirim

diyerek gülümsedi.

Uzun Zaman Sonra * Şekerlerle...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En Son Ne Zaman ?
» Uzun Masa