Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kural&İstek&Şikayet&Öneri

2 posters
YazarMesaj
Jiména W. L'moné
Bitkibilim Profesörü
Bitkibilim Profesörü
Jiména W. L'moné

Kadın
Savaş Tarafın : Bilmiyorum XX YARDIM EDİN!!
Aile : LiMon XD
RP Partneri : WaNted XD
Ruh Halin : Kural&İstek&Şikayet&Öneri Kimsesiz
Tuttuğu Büyücü Takımı : Kural&İstek&Şikayet&Öneri Slytherin_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Kural&İstek&Şikayet&Öneri Left_bar_bleue40/100Kural&İstek&Şikayet&Öneri Empty_bar_bleue  (40/100)
Uçuş Hızı:
Kural&İstek&Şikayet&Öneri Left_bar_bleue0/0Kural&İstek&Şikayet&Öneri Empty_bar_bleue  (0/0)

Kural&İstek&Şikayet&Öneri Empty
MesajKonu: Kural&İstek&Şikayet&Öneri   Kural&İstek&Şikayet&Öneri Icon_minitimeÇarş. Nis. 23 2008, 10:20

* Derse kayıt yaptırdıysanız girmelisiniz... Girmeyenlerden PUANLAR bölümünde belirtildiği gibi puan kırlacaktır...

*Ödevlerinizi yapmalısınız... Yine puanlar diyorum...

*Sizden önce yapılan rp^leri okuyun ki saçma şeyler ortaya çıkmasın..

*İlk ödev - son ödev, derse ilk giren - son giren olayı yok, as olan bunları yapıp yapmadığınızdır! Puanlama en son yapılacaktır...

*Ödevleriniz bana Ö.M yoluyla ulaştırılacaktır...

*Dersleri genel olarak offline işleyeceğim ama puan vermek adına bir tane online ders düşünmekteyim...

*Sanırım şimdilik bu kadar, sorularınız , sorunlarınız, istekleriniz vs. varsa buraya işi geyiğe dökmeden yazın, ilgileneceğim... Ama lütfen bu sorular: ödevler ne zaman açıklanacak, gibi şeyler olmasın, açıklandığı zaman mutlaka öğrenirsiniz...
Onur Kırış Karahan
Hufflepuff 3.sınıf Öğrencisi
Hufflepuff 3.sınıf Öğrencisi
Onur Kırış Karahan

Erkek
Savaş Tarafın : Dumbloder Army
Aile : Karahan
RP Partneri : Yok
Ruh Halin : Kural&İstek&Şikayet&Öneri Cesaretli
Tuttuğu Büyücü Takımı : Kural&İstek&Şikayet&Öneri Hufflepuff_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Kural&İstek&Şikayet&Öneri Left_bar_bleue0/0Kural&İstek&Şikayet&Öneri Empty_bar_bleue  (0/0)
Uçuş Hızı:
Kural&İstek&Şikayet&Öneri Left_bar_bleue20/100Kural&İstek&Şikayet&Öneri Empty_bar_bleue  (20/100)

Kural&İstek&Şikayet&Öneri Empty
MesajKonu: Geri: Kural&İstek&Şikayet&Öneri   Kural&İstek&Şikayet&Öneri Icon_minitimeSalı Haz. 03 2008, 12:45

Sevgili profesör;

Uzun zamandır girmediğim için dersinize tekrar kayıt yaptırmak istiyorum.Kaydımı dondurduğum için dersliklerden adım silinmişti.Ama şimdi devam ediyorum ve dersinize kayıt yaptırmak istiyorum.Teşekkürler

Kural&İstek&Şikayet&Öneri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-