Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mc Donald's

+5
Hermione Granger
David Kevin Malfoy
Pelin V. Karahan
Harry Simpson
Lisa Mina Lysse
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Roberta Colucci
Ravenclaw 2. Sınıf Öğrencisi
Roberta Colucci

Kadın
Savaş Tarafın : ZaY
Aile : Colucci Ailesi
RP Partneri : Harry Simpson

Mc Donald's - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 18:23

Ashley Anahinin bir masada oturduğunu gördü ve yanına gitti ona "Meraba Anahi canım nasılsın görüşmeyeli."diyerek onu öptü.Boş sınıfta konuştuklarından sonra onu hiç görmemişti.Baya zaman geçmişti ama hala Anahi değişmemişti ve çok güzeldi.
Anahi Colucci
BANLI!!
BANLI!!
Anahi Colucci

Kadın
Savaş Tarafın : Fransa
Aile : Colucci
RP Partneri : İstemiyorum!!!

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 18:26

Anahi gülümseyerek : "Aaa... Hoşgeldin. İyiyim sen nasılsın? Sormam hata gerçekten çok güzel ve iyi görünüyorsun. Eee... Nasıl gidiyo bayadır görüşmedik. Ne içersin bu arada?" dedi ve onu öptü...
Roberta Colucci
Roberta Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 18:30

Ashley sandalyeye oturdu ve Anahiye "Sağol canım sende hiç değişmemiş ve hala güzel görünüyorsun.Ben bir meyve suyu alim.Ee okul nasıl gidiyor,dersler falan.Aşk ne durumda peki."onunla bunları konuşurken Ashley çok meraklanıyordu.Çünkü hiç onunla bu konularda konuşamamışlardı.
Anahi Colucci
BANLI!!
BANLI!!
Anahi Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 18:34

Anahi : "Hemen söylüyorum canım... Garson! Bir meyve suyu alabilirmiyiz. Okul iyi işte alışıyorum yavaş yavaş. Aşk durumları iyi değil. Henüz yeniyim bu yüzden kimseyi tanıyamadım. Zaten istemiyorum o olaylara girmeyi. Senin aşk durumu nasıl?" diyerek Ashley'e gülümsedi. Bu sırada Meyve suyu da gelmişti.

En son tarafından Paz Şub. 17 2008, 18:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Roberta Colucci
Roberta Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 18:37

Ashley "Benim aşk durumları iyi biri ile tanıştım.Adı Harry onunla çıkıyorum.Ee daha daha nasılsın seni özlemişim grüşmeyeli.Gerçektende sen o kadar zaman nerelerdeydin."Ashley merak etmişti.Onu ne kadar zaman görmemişti.Nerede olduğunu tahmin bile edemiyordu merakla ne cevap vereceğini bekledi.
Anahi Colucci
BANLI!!
BANLI!!
Anahi Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 18:43

Anahi kıkırdayarak Ashley'in kulağına fısıldadı : "Bunalımdaydım. Çok komikti aslında. 1 ay boyunca Boby'i öpmedim. Boby benim ayım bu arada. Nie öpmediğime gelince ; rüyamda onu bir örümceğe dönüşmüş olarak görmüştüm. Ama atlattım artık o kabusu... Örümceklere karşı fobim vardırda. Bunu da öğrenmiş oldun bak. Laflafı açtı. " dedi ve birlikte baya bir güldüler...
Roberta Colucci
Roberta Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 18:47

Ashley şaşırmıştı onun ayısı olduğunu bile bilmiyordu. "Anahi senin ayın olduğunu bilmiyordum.Ben bir an Bodyi bir insan yani erkek zannetmiştim."gülmeye başladı Ashley.Etrafına bakındı bir kaç masa haricinde çoğu boştu ama çok güzel bir yerdi.Anahi dönüp baktı,çok güzel bir kızdı ve çok iyi biriydi.
Anahi Colucci
BANLI!!
BANLI!!
Anahi Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 18:52

Anahi Ashley'e kahkahalarla güldü. Olayı açıklamaya çalıştı : "Ayım var derken oyuncak yani. Ama çok büyük beim yarı boyum kadar. Ayrıca adını kasten Boby koydum. Eski erkek arkadaşımın adıydı. Anlamışsındır umarım." dedi ve göz kırptı. Kızların arasında sırlar çok karışıktı. Bu yüzden şifreli bir şekilde ona açıklama yaptı...
Harry Simpson
Ravenclaw 3.sınıf Öğrencisi
Harry Simpson

Erkek
Savaş Tarafın : LoNDRa
Aile : Simpson ailesi
RP Partneri : Roberta Colucci

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Mc Donald's - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Mc Donald's - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Uçuş Hızı:
Mc Donald's - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Mc Donald's - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 19:00

Harry içeri girdi ve Ashleyi bir arkadaşıyla sohbet ederken gördü.Sevinmişti.Hemen yanına gidip ''Merhaba bitanem'' dedi.
Roberta Colucci
Roberta Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 19:06

Ashley Harrynin geldiğini görünce "Meraba tatlım.Bak bu Anahi benim en iyi arkadaşım." sonra Anahiye dönerek "Anahi bak buda sevgilim Harry sana bahsetmiştim."Ashley Harrynin gelmesine sevinmişti. "Harry sen nerelerdeydin merak ettim."diyerek ona baktı.
Anahi Colucci
BANLI!!
BANLI!!
Anahi Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 19:12

Anahi Harry'e elini uzatarak : "Memnun oldum. " dedi ve Ashley'e : " Çok iyi bir seçim." dedi kulağına fısıldayarak... Harry ve Ashley'i öyle mutlu görünce eski günler aklına gelmişti...
Harry Simpson
Harry Simpson

Erkek

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 19:15

Harry:''Bende tanıştığıma memnun oldum''diyerek elini sıktı ve Ashley'e dönerek ''Seni çok özledim tatlım'' dedi.
Roberta Colucci
Roberta Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 19:19

Ashley "Bende seni çok özledim.Şöyle otursana anlat bakalım dersler nasıl gidiyor."diyerek Anahiye döndü ve onun kulağına fısıldayarak "Sağol Anahi ama senin neden sevgilinden ayrıldığını bilemiyorum."etrafına bakındı.Ashley ve Harry gerçektende çok mutlu görünüyorlardı.
Harry Simpson
Harry Simpson

Erkek

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 19:25

Harry:''Bu aralar derslere giremiyorum.Ya sen?Derslere katılım yaptınmı?Biliyorsunki çoğu derse katılman için asa ve süpürge zorunlu.'' diyerek onu merakla dinlemeye başladı.
Anahi Colucci
BANLI!!
BANLI!!
Anahi Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 19:25

Anahi o konuyu açmak istemiyordu. "Boş ver Ash... Sana Ash demek istiyorum izin verirsen? Bu arada sen hangi derslere başvurdun?" diyerek konuyu geçiştirmeye çalıştı...
Roberta Colucci
Roberta Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 19:33

Out:Bu cevap ikinizede Very Happy
İn:
"Ben daha derslere katılmadım ama biçim değiştirme dersine katılacağım.Harry bu arada asa ve süpürge nereden alabilirim." diyerek ona baktı.

Daha asa ve süpürgesi yoktu,Ashley bir ara arkadaşı Anahi ile eksiklerini almak için alışverişe çıkmayı düşünüyordu ve ona

"Anahi seninle beraber bir gün eksiklerimi almak için alışverişe çıkalımmı ne dersin."

Ashley bu okula geldiğinde çok sevmişti.Ama burda Harry ve Anahi dışında kimse onunla konuşmuyordu.Bir keresinde çimenlein üstündeyken birileriyle karşılaştı.Ama onlar Ashley ile konuşmamışlardı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 19:40

out=Hogwarts açıldı burada rp yapamazsınız gidin derslere girin gölde rp yapın burası yasak!
Anahi Colucci
BANLI!!
BANLI!!
Anahi Colucci

Kadın

MesajKonu: Geri: Mc Donald's   Mc Donald's - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 17 2008, 19:42

Out= Tamam bu son!

Anahi : "Ben Asa için başvurdum canım. İstersen birlikte gidelim ne dersin? Form doldurman gerek. Sonra Hangi Asa'yı alacağını Ronald belirleyecek..." diyerek birlikte gidebileceklerini söyledi...

Mc Donald's
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2