Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

David Boreanaz

YazarMesaj
David Bo
Misafir

David Boreanaz Empty
MesajKonu: David Boreanaz   David Boreanaz Icon_minitimePaz Eyl. 30 2007, 22:44

Ad:Yılmaz
Soyad:YILMAZ
Kişisel Özellikler:yapmak en çok hoşlandg şeyler hiç 1 arabanın geçmedgi yol ortasına kendmi rüzgrın bırkakrk yürümeyi çayır çimene yatıp gökyüznü seyretmeyi akşam üstü sıgırcıklarn dansını ve çıglıklarını sabahlarıda güneşin doguşu kuşların ötüşünü izlemeye ve dinlemye bayılırım

Beni ençok üzense insanlrn bana önyargılı davranması beni tanımakta ve anlamkta hiç çaba sarfetmeyp yargılamalrı tercih etmeleri sonra sokakta gördgüm yardma muhtaç insanlara yardım edemem beni çok üzer 1şey yapamyıp sadece bakabldgm için kahrolrum ama dua ederm rabbimn haklarında en hayrlısını versin diye

Anı ve hatırlara çok deger veririm ve her şeyden heryerden 1parça saklrm Ogünleri hatrkyblmek ve saygıyla anabilmek için bide tabi koleksiyon tutkum vardr eski para, küçük oyuncak, anahtarlık,çakmak,şişe koleksynm vardr 1de anlam veremdgm 1 şekilde sayılara isimlerle günlerle ayrı 1 bagım vardr

Kişiligimdem bahsedcek olrsam iyi huy ve özellgmden bahsetmek yerine en olmsz yanımdan bahsedym önce herkesi kendi gibi sanmak tabiri birebir uyar bana kolay inanrm karşmdakine ince hesaplarım yoktr veya önyarglrm olmadıgı için insanlrn menfaat içn kullnblcgi sabit ve güzel örnegimdr beni en çok üzen de degerverdgm insanların bana yaptkları oyunlar ve alçakplanları beni derinden etkiler kimseye kin besleyemem küstysek darldysak ben haklı olsam bile (ki dinmzde öyle olmsnı sölyr) özr dilerim

Fiziksel Özellikler:1.90 boyunda,kahverengi gözlü
Prof. Amy Bluff
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Prof. Amy Bluff

Kadın
Savaş Tarafın : LoNdRa

Bilgiler
Büyücü Gücü:
David Boreanaz Left_bar_bleue100/100David Boreanaz Empty_bar_bleue  (100/100)
Uçuş Hızı:
David Boreanaz Left_bar_bleue0/0David Boreanaz Empty_bar_bleue  (0/0)

David Boreanaz Empty
MesajKonu: Geri: David Boreanaz   David Boreanaz Icon_minitimePtsi Ekim 01 2007, 17:48

Hufflepuff... KİLİTT
https://hogwarts-rpg.all-up.com

David Boreanaz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» David Unicorn
» David Unicorn