Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kızlar Yatakhanesi

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Michelle Laura Whisper
Gryffindor 3. sınıf Öğrencisi
Michelle Laura Whisper

Kadın
Savaş Tarafın : Hogwarts=)
Ruh Halin : Kızlar Yatakhanesi - Sayfa 2 Cesaretli

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Kızlar Yatakhanesi - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Kızlar Yatakhanesi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Uçuş Hızı:
Kızlar Yatakhanesi - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Kızlar Yatakhanesi - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kızlar Yatakhanesi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kızlar Yatakhanesi   Kızlar Yatakhanesi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 08 2008, 00:45

Hilary öylesine derin bir iç çekmiştiki Hazal uyanıvermişti. Biraz heyecan ve biraz da korkuyla Hazal,
"Nooldu?, Ah Hilary o sesin sahibi sen miydin?, Yoksa kabus mu gördüm yaa..." diye mırıldandı ve hafifçe doğruldu.
Hazal uykusunun bölünmesinden nefret ederdi, uyandırılınca da genelde agresif olurdu.
Fakat bu sefer, kendi kendine uyandığını düşünüyordu ve sakindi.
Çok geçmeden Hazal, daha fazla dayanamayacağını anladı. Tekrar sıcak yatağına sokularak, rüyalarına geri döndü.

rp out: rp'lerde bna kısaca Hazal diebilirsn Wink
Hilary Weasley
Gryffindor 2. Sınıf Öğrencisi
Hilary Weasley

Kadın
Savaş Tarafın : HoGwArSt
Aile : Weasley Ailesi
RP Partneri : Severus Snape

MesajKonu: Geri: Kızlar Yatakhanesi   Kızlar Yatakhanesi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 08 2008, 00:58

Hilary Hazal'ın uyanmasına hem sevinmiş hem üzülmüştü. Aslında en çokta sevinmişti hiç olmazsa yanlız değildi artık. Elindeki kitabı kapattı ve yatağının altına koydu.
" Geceleri hiç uyuyamıyorum bende kitap okumaya karar vermiştim. Uyandırdığım için özür dilerim Hazal. " dedi Hilary. Ve ekledi " Günün nasıl geçti? "
Michelle Laura Whisper
Michelle Laura Whisper

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Kızlar Yatakhanesi   Kızlar Yatakhanesi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 08 2008, 01:06

Hazal, Hilary'nin onla konuştuğunu duyunca yeniden doğruldu ve "Önemli diil." dedi, sonra da,
"Günüm güzel geçti. Aslına bakarsan, Hogwarts'ta şu ana kadar kötü geçen günüm olmadı.." diye ekledi.
Çevresine bakındı ve biraz fazla yüksek sesle konuştuğunun farkına vardı. Ses tonunu kısaltarak
" Kendimi fazla kaptırdım galiba, birilerini uyandırmayalım.. " dedi. Sonra da
" Senin günün nasıldı bakalım, derslere kayıda başladın heralde? " diye sordu.
Hilary Weasley
Hilary Weasley

Kadın

MesajKonu: Geri: Kızlar Yatakhanesi   Kızlar Yatakhanesi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 08 2008, 01:10

Hilary " evet üç yada dört derse kaydımı yaptırdım. Aranıza yeni katıldığım için biraz fazla zorlanıyorum ama yakında alışırım sanırım. Biliyormusun Hazal ben geceleri uyuyamam. " diye kıkırdadı. " geceleri uyuyamam " lafına Hazal'ın ne tepki vereceğini çok merak ediyordu. Sonuçta normal bir şey değildi bu.
Michelle Laura Whisper
Michelle Laura Whisper

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Kızlar Yatakhanesi   Kızlar Yatakhanesi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 08 2008, 01:18

Hazal anlamamıştı, " nasıl geceleri uyuyamayabilir ki? " diye düşündü.
Zaten yarıuyur vaziyetteydi. Şaşkın bir tavırla
" Nasıl yani, niye uyuyamıyorsun kii? " diye sordu.
Hilary Weasley
Hilary Weasley

Kadın

MesajKonu: Geri: Kızlar Yatakhanesi   Kızlar Yatakhanesi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 08 2008, 01:24

Hilary Hazal'ın şaşırdığını görünce hiç şaşırmadı. Çünkü normal bir şey değildi. Hazal'a dönerek;
" Ben hep sabaha karşı uyurum geceleri sebebini bilmediğim nedenlerden dolayı yatamıyorum ve bu çok kötü bir şey. " Hilary bunları söylerken gülmesini tutamadı çünkü Hazal'ın yüz ifdesi gittikçe dahada şaşıran bir ifade alıyordu. " Neyse seni uykundan alıkoymayayım uyu istersen. " dedi Hilary Hazal'a.
Michelle Laura Whisper
Michelle Laura Whisper

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Kızlar Yatakhanesi   Kızlar Yatakhanesi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 08 2008, 01:35

Hazal gerçekten çok şaşırmıştı, ilk defa böyle geceleri uyuyamayan birini tanıyordu.
Suskunluğuna bir son vererek " Eğer bir uykusuzluk problemiyse, hastane kanadına git bence. Ama yapından dolayıysa bi şey diyemiycem, gerçekten şoke oldum diyebilirim. Senin gibi geceleri uyuyamayan birini tanımıyordum " dedi.
Gözleri daha fazla dayanamıyordu ve gözkapakları yarıya inmişti.
Sonunda bu şekilde uyanık kalmasının boşa zaman kaybı olduğunu anladı. Çünkü, Hilary'le konuşabilecek gücü yoktu.
"Hilary, benim çok uykum geldi, yatıyorum artık. Sana iyi geceler. Yarın görüşürüz.." dedi
ve başını yastığına koydu. Koyar koymaz da uyumuştu.

rp out: bn çıktım polencim, iyi geceler Wink

Kızlar Yatakhanesi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-