Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

4. Dönem 23 Haziran'da başlıyor!

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şikayetleriniz

+22
Pénolopé Tiffany Weasley
Miley Lynn Weasley
Michelle Laura Whisper
Michelle Angelina Simpson
Lisa Mina Lysse
Carmen Elizabeth Garcia
G.Tarja Grenier
Deborah P. Scarlett
Harry Simpson
Rok Simpson
Amy Lynn Lee
Carter R. Schwetzen
Reese Hilary Garcia
Clarie Jane D. Reeser
Melodia Spinley
Rachel Krista Valancé
David Kevin Malfoy
Melissa Lilith Armstrong
Nickholas Ryan Scofield
Fred Tom Weasley
Harry Potter
Pelin V. Karahan
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Carter R. Schwetzen
Astronomi Profesörü
Astronomi Profesörü
Carter R. Schwetzen

Erkek
Savaş Tarafın : İzmir-Buca
Aile : Schwetzen
RP Partneri : Léonora Valénciâ McGaurt

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Şikayetleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue0/0Şikayetleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Uçuş Hızı:
Şikayetleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue0/0Şikayetleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Şikayetleriniz - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ocak 30 2008, 00:04

Bence 2. sınıftan bir başkan seçilmeli sadece, Çünkü 1. sınıftaki bir öğrenci daha çaylak olur yani
http://www.hogwarts.in-goo.net/index.htm
Rachel Krista Valancé
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Rachel Krista Valancé

Kadın
Savaş Tarafın : Los Angeles
Aile : Valancé Ailesi
RP Partneri : İsteyen mi var sanki :(

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Şikayetleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue100/20Şikayetleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (100/20)
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ocak 30 2008, 14:35

Prof.Erasmus M. Sinistra demiş ki:
Bence 2. sınıftan bir başkan seçilmeli sadece, Çünkü 1. sınıftaki bir öğrenci daha çaylak olur yani
Evet çok haklısın.Bende katılıyorum.Büyük sınıflardan seçilmesi çok daha iyi olacaktır.Ayrıca bir kız bir erkek olursa büyük sınıflardan, daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.
Amy Lynn Lee
5. dönemi bekliyor
5. dönemi bekliyor
Amy Lynn Lee

Kadın
Savaş Tarafın : Hogwarts
Aile : Lee ailesi
RP Partneri : yoq... Kendimi mesleğime verdim x)

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Şikayetleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue40/100Şikayetleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (40/100)
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ocak 30 2008, 18:21

ben sınıf başkanını 1.sınıflardan seçtim...
sorun oluşturacaksa değiştirebilirim...
Rok Simpson
Hufflepuff 2. Sınıf Öğrencisi
Rok Simpson

Erkek
Savaş Tarafın : İstanbul
Aile : yok
RP Partneri : yooooooook. Ne olduysa.

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ocak 30 2008, 20:09

okula alım cok erken kapatıldı.
Nickholas Ryan Scofield
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü & Gryffindor Bina Sorumlusu
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü &  Gryffindor Bina Sorumlusu

Erkek
Savaş Tarafın : Yoldaşlık
Aile : Scofield
RP Partneri : Michelle Angelina Simpson
Ruh Halin : Şikayetleriniz - Sayfa 4 Suratsiz

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Şikayetleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue100/100Şikayetleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (100/100)
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 31 2008, 15:17

bencede...
http://catlakkazan.gooforum.com
David Kevin Malfoy
Hogwarts Müdür Yardımcısı
Hogwarts Müdür Yardımcısı
David Kevin Malfoy

Erkek
Savaş Tarafın : Death Eaters
Aile : Malfoy
RP Partneri : aranmıyor!
Tuttuğu Büyücü Takımı : Şikayetleriniz - Sayfa 4 Ravenclaw_group

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Şikayetleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue100/100Şikayetleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (100/100)
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 31 2008, 16:11

bencede niye kapandı ki hem
http://sihir-akademisi.turkforumpro.com/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 31 2008, 17:50

Yetişkin az diye.
Rok Simpson
Rok Simpson

Erkek

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Ocak 31 2008, 18:59

ii tmm onu ogrendigim ii oldu
Harry Simpson
Ravenclaw 3.sınıf Öğrencisi
Harry Simpson

Erkek
Savaş Tarafın : LoNDRa
Aile : Simpson ailesi
RP Partneri : Roberta Colucci

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 03 2008, 22:27

Prof. Gökhan Özen bana özel mesaj atarken site reklamıy yapıp üye olmamı istedi....
Harry Simpson
Harry Simpson

Erkek
Savaş Tarafın : LoNDRa
Aile : Simpson ailesi
RP Partneri : Roberta Colucci

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Şub. 03 2008, 22:41

ona gıcık olduğum içiin şaka yaptım.kimse bana reklam yapmadı....Smile
Deborah P. Scarlett
Gelecek Postası Editörü
 Gelecek Postası Editörü
Deborah P. Scarlett

Kadın
Savaş Tarafın : ist
Aile : Scarlett
RP Partneri : Gaspard Ulliel Armstrong

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Şikayetleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue20/100Şikayetleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (20/100)
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 00:46

YHa bakın erken ve ötesi bitti öğrenci alımları kaç adet seherbazımız var fln bilmiorum ama öğrenci sayısıda pek fazla sayılmaz hani yeniden başlatılmalı öğrenci alımları kesinlikle imza fln toplucam yoksa Very Happy
Rok Simpson
Rok Simpson

Erkek

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 00:56

gercekten ben ogrenci olmak istiyorum yha ogrencilik gibisi yoq valla hic diilse simdilik beni alın admin duy sesimi al beni sihir bakanlıgında calıstıgım yerden ben ogrenci olcam
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 11:21

Michael Sirious Simpson: Sen öğrenci alımları bittiği zaman üye oldun ve bir sonraki dönemi beklemen gerekiyor...

Öğrenci alımları bir sonraki döneme kadar kapatılmıştır.Açılması da düşünülmüyor...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 11:24

Prof.Avril Lavigne demiş ki:
Prof.Erasmus M. Sinistra demiş ki:
Evet çok haklısın.Bende katılıyorum.Büyük sınıflardan seçilmesi çok daha iyi olacaktır.Ayrıca bir kız bir erkek olursa büyük sınıflardan, daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.
Biliyorsunuz ki geçen dönemde 1. sınıflardan seçildi başkan.O zaman çaylak değildi de şimdi mi çaylak oldu?? Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 11:28

Michael Sirious Simpson demiş ki:
okula alım cok erken kapatıldı.
Ronald Weasley demiş ki:
bencede...
David U. Potter demiş ki:
bencede niye kapandı ki hem

Size cevap olarak yine bir başkasının sözünü uygun görüyorum:

Prof.Daren Grace demiş ki:
Yetişkin az diye.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 11:30

Pearl Aslee Simpson demiş ki:
YHa bakın erken ve ötesi bitti öğrenci alımları kaç adet seherbazımız var fln bilmiorum ama öğrenci sayısıda pek fazla sayılmaz hani yeniden başlatılmalı öğrenci alımları kesinlikle imza fln toplucam yoksa Very Happy

İmza toplamadan önce kaç adet seherbazımız var bunu öğrenebilirsin...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 11:34

Harry Simpson demiş ki:
Prof. Gökhan Özen bana özel mesaj atarken site reklamıy yapıp üye olmamı istedi....
Harry Simpson demiş ki:
ona gıcık olduğum içiin şaka yaptım.kimse bana reklam yapmadı....Smile

Saçma sapan işlerle uğraşmamanı tavsiye ederim...
Deborah P. Scarlett
Gelecek Postası Editörü
 Gelecek Postası Editörü
Deborah P. Scarlett

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Şikayetleriniz - Sayfa 4 Left_bar_bleue20/100Şikayetleriniz - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (20/100)
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 11:38

3 fln olmalı yetmezmi profesörlerde var yetişkinlerden ayrıca ben zaten hem seherbaz alımı hemde öğrenci alımı olsun diyorum merak etme siteyi senin kadar takip ediyorum ve seherbaz sayısınıda hmn hmn biliyorum

En son tarafından Ptsi Şub. 04 2008, 11:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 11:38

David U. Potter demiş ki:
Bence de 1 ve 2. sınıflarda ayrı ayrı başkan olmalı. Hatta 5. sınıfta da Bina Başkanı seçilmeli bir kız ve bir de erkek diye düşünüyorum.

Bende zaten 1. ve 2. sınıflarda ayrı ayrı başkan seçmiştim ama Melisa(Prof. Pelin Özen) böyle çok fazla sınıf başkanı olacağını söyledi.Bu yüzden bir başkan seçildi.Ama böyle olaylarda şikayet etmeyi değil bulunduğunuz duruma alışmayı seçin: Böyle daha rahat edersiniz. Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 11:41

Pearl Aslee Simpson demiş ki:
3 fln olmamalı yetmezmi profesörlerde var yetişkinlerden ayrıca ben zaten hem seherbaz alımı hemde öğrenci alımı olsun diyorum merak etme siteyi senin kadar takip ediyorum ve seherbaz sayısınıda hmn hmn biliyorum

Ama öğrenci alımları açıldı diyelim. Profesörler 2. dersi işlerken yeni üye olan öğrenciler hop diye derse dalıyorlar ki 1. derse girmemelerine rağmen. Sence bu adil bir şey mi?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 11:42

Ayrıca bu sitenin seherbazlara ihtiyacı var...
Deborah P. Scarlett
Gelecek Postası Editörü
 Gelecek Postası Editörü
Deborah P. Scarlett

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 11:43

Ama henüz dersler başlamadı dimi yani 10 şubata kadar bayağı öğrenci alınacağından eminim yani Hogwarts açıldıktan sonra öğrenci alımları kapatılabilir.Ben zaten seherbaz alımı durdurulsun fln demedimki.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 11:46

Melisa tatil bitene kadar burada değil.Biz bu kararı ikimiz almıştık. Öğrenci alımlarını başlatmak için tek başıma karar almak istemem. Hem Melisa'nın hem de diğer üyelerin tek başımak karar aldığım için uyarılarına mağruz kalabilirim...
Deborah P. Scarlett
Gelecek Postası Editörü
 Gelecek Postası Editörü
Deborah P. Scarlett

Kadın

Bilgiler
Büyücü Gücü:
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 11:49

Tmm siz bilirsiniz...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Şikayetleriniz   Şikayetleriniz - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 11:51

Seçmen Şapkaya Melisa bakıyor.Ve bu tatil boyunca burada değil.Seçmen Şapkaya benim bakma yetkim yok.Bu yüzden öğrenci alımlarını kapattık.

Şikayetleriniz
4 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
 Similar topics
-